Як розмовляти через веб-камеру. Як спілкуватися через веб камеру.

Програма Skype - дуже популярна і зручна в усіх відношеннях програма. Вона дає можливо не тільки безкоштовно розмовляти з абонентами по всьому світу, а й бачити їх. Якщо ви раніше не користувалися веб-камерою , то кілька порад можуть вам стати в нагоді.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно доступ в інтернет і звичайнісінька веб-камера.
Інструкція
1
Придбайте в магазині веб- камеру. Якщо ви не дуже добре в них розбираєтеся - проконсультуйтеся у продавця. Тільки пам'ятайте, що вам не потрібна веб-камера з «наворотами», цілком достатньо простої моделі. У комплекті з веб-камерою повинні бути драйвера.
2
Підключіть веб- камеру до свого ПК, встановіть драйвера. Якщо з якоїсь причини драйвера в комплекті відсутні, скачайте їх з інтернету. Перш ніж завантажувати драйвера, переконайтеся в тому, що вони підійдуть для вашої веб-камери.
3
Тепер, після установки, упевніться в тому, що Skype її «бачить». Перевірити це можна так: зайдіть в меню Skype «Інструменти» клацніть по опції "Налаштування", а потім зайдіть в підміню «Налаштування відео». Перевірте, щоб поряд з опцією «Включити Skype відео» стояла галочка.
4
Якщо Skype побачив вашу веб- камеру і вона нормально працює, то на екрані свого монітора в правому верхньому куті ви побачите власне зображення. Зображення немає - переустановите драйвера. Якщо все працює нормально, то таку ж картинку побачить і ваш співрозмовник.
5
Ви можете на свій розсуд настройки відео зображення. Це робиться так: клацніть по кнопці «Налаштування веб-камери» і встановіть яскравість, контрастність, і колірну гамму. Всі ці зміни відбуватимуться у вас на очах, так що вибрати найзручніший для себе варіант ви зможете легко.
6
Зображення є, і ви його налаштували на свій смак - клацніть по кнопці «Зберегти». Ваша веб-камера налаштована.
7
Під час розмови дивіться у вічко веб-камери. Своє положення перед веб-камерою ви зможете також спокійно скорегувати - зображення того, як ви виглядаєте на «тому кінці світу», ви також будете бачити у себе на моніторі.
Зверніть увагу
Якщо ж вас вперто не видно - значить, у вас недостатній канал для Skype, поміняйте свій тарифний план.
Корисна порада
Якщо під час зв'язку є звук, але немає зображення - клацніть по кнопці «Почати відео трансляцію».