Як розділити фільм на кілька частин.

Бувають ситуації, коли необхідно розділити файл на декілька частин . Ці ситуації у кожного користувача свої. Комусь необхідно перетягнути останню цікаву новинку фільму. Хтось хоче просто знати, чи можливо таке. У наведеній нижче статті буде розглянута така можливість, причому в досить поширених програмах, які викладено у вільному доступі в інтернеті.
Вам знадобиться
  • Програма-архіватор WinRar
Інструкція
1
Розглянемо можливість розбиття файлу за допомогою програми-архіватора WinRar. Клацніть правою кнопкою миші на необхідному файлі. Відкриється меню. У меню, необхідно вибрати «Додати в архів», в англомовній версії архіватора "Add to archive"
2
У вікні програми-архіватора знайдіть і відкрийте вкладку «Загальні» (General).
3
У нижній частині вікна розташовано поле «Розділити на томи (розміром в байтах)», в англійському варіанті програми-архіватора це поле "Split to volumes, bytes". Необхідно ввести значення, що позначає розмір частин , на які ви збираєтеся розбити файл. Для початку розбивки і архівації натисніть кнопку "ОК".
4
Після завершення операції фільм або будь-який інший файл буде розбитий на кілька частин , розмір яких ви ввели в необхідному полі. Для того щоб зібрати всі частини архіву разом, потрібно просто почати разархивацию в необхідну місце на будь-якому комп'ютері.