Як прописати проксі сервер.

прокси- сервер дозволяє користувачам з локальної мережі виходити в інтернет. Також у цього є і інша сторона - прокси- сервер допомагає приховати своє перебування на деяких ресурсах. Хороший прокси- сервер допомагає оптимізувати кешування і трафік, а відповідно, збільшити швидкість роботи в інтернет.
Вам знадобиться
  • Робочий проксі-сервер і браузер
Інструкція
1
Для початку необхідно знайти працюючий прокси- сервер. Його можна знайти в інтернеті у вільному доступі.
2
Далі необхідно «забити» дані цього проксі в браузер, щоб він здійснював підключення саме через нього. В Opera це «Інструменти» -> «Загальні настройки» -> вкладка «Додатково» -> «Мережа« », кнопка« прокси- сервер ». Як правило, в проксі-листах дається список ip: port, де Ip - IP, port - порт відповідно, що і вписується у відповідні поля. Вибирається, як правило, тип HTTP. Для Internet Explorer - «Сервіс» -> «Властивості оглядача» -> вкладка "Підключення" -> "Налаштування мережі».
Зверніть увагу
Безкоштовні проксі довго не живуть.
Корисна порада
Можна також включити проксі-сервер за допомогою спеціальних програм, які автоматично сканують доступні сервера і одним кліком з'єднують з ними, і ви можете використовувати свої інтернет-додатки, які будуть з'єднуватися через ці проксі.