Як налаштувати віддалений доступ до інтернету.

Уже давно нікого не здивувати наявністю в одній квартирі декількох комп'ютерів, ноутбуків або інших пристроїв, здатних отримувати доступ в інтернет. І багато користувачів стикаються з проблемою одночасної наявності інтернет-з'єднання на всіх цих пристроях. Природно, заводити окремий акаунт у провайдера для кожного комп'ютера - справа неблагородне і вельми накладне. В таких випадках прийнято створювати загальну точку доступ а в інтернет.
Вам знадобиться
  • Свитч
  • Мережеві кабеля
Інструкція
1
Виберіть тип майбутньої мережі, якій буде дозволений віддалений доступ в інтернет. Це може бути як локальна мережа, так і бездротова мережа Wi-Fi. У першому випадку вам знадобиться світч, у другому - Wi-Fi роутер.
2
Якщо вибір припав на локальну мережу, то придбайте світч і підключіть до нього кожен пристрій за допомогою мережевих кабелів. Для цього в кожному комп'ютері повинна бути хоча б одна мережева карта, а в головному комп'ютері - дві.
3
Відкрийте настройки нової локальної мережі на комп'ютері-сервері. Вкажіть статичний IP-адресу 192.168.0.1, маску підмережі 255.255.255.0. В налаштуваннях локальної мережі інших комп'ютерів вкажіть IP-адреси 192.168.0.Х, маску підмережі залиште таку ж, як і на головному комп'ютері. А в полях «Основний шлюз» і «DNS-сервер» пропишіть 192.168.0.1.
4
Відкрийте настройки інтернет-з'єднання на головному комп'ютері. Перейдіть у вкладку «Доступ». Поставте галочку в пункті «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп'ютера», а нижче виберіть нову локальну мережу.
Деякі сучасні провайдери здійснюють підключення клієнтів до загальної локальної мережі . Це дозволяє створювати внутрішні ресурси і обмінюватися інформацією з великою швидкістю. До таких локальних мереж можна отримати доступ навіть через інтернет. Для цього потрібно виконати вірну настройку параметрів мережевих підключень.
Вам знадобиться
  • - CCProxy;
  • - Permeo Security Driver.
Інструкція
1
Для початку створіть власний proxy-сервер. Це дозволить іншим користувачам підключатися до вашого комп'ютера. Встановіть програму CCproxy. Запустіть її і виділіть пункти HTTP і Socks. Перший параметр не є обов'язковим, але він дозволить підключатися ззовні до різних сайтів, які знаходяться в локальній зоні.
2
Відкрийте вкладку Network. Встановіть галочку поруч з пунктом «Підтримка Socks» і відключіть параметр «Заборонити зовнішніх юзерів». Обов'язково перевірте, відключена чи остання функція. Натисніть кнопку «Додатково». Знайдіть поле «Локальний IP-адреса» і введіть в нього значення вашого зовнішнього IP-адреси.
3
Якщо ви вкажете значення внутрішнього IP-адреси, то підключатися до вас зможуть тільки локальні користувачі. Зазвичай це робиться для з'єднання з інтернетом через внутрішній proxy-сервер. Вам потрібно отримати зворотний ефект. Пам'ятайте про те, що зовнішній IP-адреса може періодично змінюватися. Перевіряйте його значення після кожної перезавантаження комп'ютера.
4
Встановіть на комп'ютер клієнта програму Permeo Security Driver. Вона буде потрібно для перенаправлення даних через Socks-протокол proxy-сервера. Запустіть цю утиліту. Вкажіть в якості основного адреси сполуки той IP-адресу, який ви вводили в поле «Локальний IP-адреса» програми CCproxy. Обов'язково переконайтеся в тому, що в обох програмах збігаються номери портів.
5
На мережевому комп'ютері відкрийте список активних сполук. Клікніть правою кнопкою миші по іконці локальної мережі і виберіть вкладку «Доступ». Дозвольте доступ до цієї мережі для всіх користувачів, що підключаються ззовні. Вкажіть в поле «Локальна мережа» використовуване з'єднання з інтернетом.