Як позбутися від тарганів. Як знищити тарганів в квартирі назавжди.

  •  Таргани доставляють масу неприємностей, особливо, якщо вони оселилися в квартирі, розташованій в багатоповерховому житловому будинку. В цьому випадку таргани, від яких ви, здавалося б, вже позбулися назавжди, з легкістю мігрують з прилеглих квартир через вентиляційні канали. Тому боротьба з тарганами обіцяє бути ефективною і успішною тільки в тому випадку, коли в ній беруть участь всі мешканці будинку.
  •  Зрозуміло, в приватному або заміському будинку організувати вигнання тарганів набагато простіше. Але скрізь є свої нюанси. Щоб позбутися від тарганів, для початку необхідно частіше робити вологе прибирання будинку або квартири, кожного разу засинаючи при цьому кути кімнат і всі помічені щілини порошком для боротьби з тарганами. Якщо тарганів відносно небагато, можна скористатися спеціальним аерозолем.
  •  Іноді вивести тарганів виходить завдяки використанню всіляких пасток, які вважаються вельми сучасною, ефективним і безпечним засобом. А деякі гелі, створені для боротьби з тарганами, і зовсім є «довгограючі» - починаючи діяти тільки на третій день після нанесення, вони дають тривалий ефект.
  •  Якщо ви не визнаєте хімічні засоби, можна скористатися численними народними засобами боротьби з цими неприємними комахами. Наприклад, можна спробувати позбутися від тарганів за допомогою звичайнісінької борної кислоти. Для цього борну кислоту змішують з вареним яйцем і дрібно нарізаною вареною картоплиною. З отриманої суміші скачують кульки, які розкладають в місцях проживання тарганів.
  •  Також таргани бояться запаху нашатирного спирту, тому можна час від часу додавати декілька крапель цієї речовини в воду, якої ви миєте підлоги. Щоб існування тарганів у вашій квартирі перестало бути безхмарним, потрібно позбавити їх доступу до води - насухо витирати раковину, ванну і т.д., розставляючи при цьому по квартирі блюдця з борною кислотою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IT-_0gMBLlY
«Сусідство» з тарганами навряд чи кого порадує - вони можуть бути переносниками небезпечних для людини інфекцій. Прагнучи позбутися від тарганів в квартирі, господарі використовують найрізноманітніші методи і, як правило, якісь з них виявляються ефективними.
Вам знадобиться
  • - картопля
  • - яйця
  • - борна кислота
  • - нашатирний спирт
  • - порошок піретруму
Інструкція
1
Проведіть ретельне прибирання. Вимийте всі полки, ящики і шафи, витріть всі поверхні насухо. Приберіть всі продукти, серветки і кухонні рушники в щільні поліетиленові пакети. Закрийте всі отвори (щілини в стінах, стики, вентиляційні дірки).
2
Намажьте підлоги спеціальними засобами. Почніть з найпоширеніших способів боротьби - крейда, аерозолі і гелі. Крейдою обробіть все плінтуса, щілини і стики стін - проводите процедуру раз на тиждень. Гель нанесіть на підлоги вздовж плінтусів краплями через певні проміжки (відповідно до інструкції). Аерозолями обприскати плінтуса, щілини, стики - всі місця, де можуть скупчуватися таргани.
3
Розставте спеціальні будиночки і пастки. Принцип дії пасток - всередині коробочок знаходиться отрута, яку таргани розносять і передають іншим особинам. Усередині будиночків знаходиться приманка для тарганів - таргани повзуть за ласощами і прилипають. Такі конструкції хороші тим, що їх можна прикріпити в будь-які місця квартири, і вони абсолютно безпечні для людини і домашніх тварин.
4
Спробуйте домашні засоби. Ви можете спробувати позбутися від тарганів в квартирі за допомогою домашніх рецептів. Приготуйте картопляне пюре, змішайте його з вареними яйцями і борною кислотою. Скачайте з маси кульки і розкладіть їх по квартирі.
5
Можна просто розсипати борну кислоту у вигляді порошку по квартирі - обробіть місця біля джерел води, плінтуса і стики. Мийте підлогу водою з додаванням нашатирного спирту - його запах таргани не люблять.
6
Свіжий порошок піретруму розпорошите за допомогою гумової груші в місця скупчення тарганів . Змішайте порошок бури і трохи борошна (або цукрової пудри) і розпорошите на плінтуса і щілини. Можна використовувати суміш в якості приманки - насипте тонкий шар на невеликі дощечки і розставте по квартирі.