Як розблокувати картку від банку.

Власники кредитних карт часто стикаються блокуванням кредитної картки. Вона може бути заблокована з ініціативи позичальника, при вчиненні нелегальних дій з кредитною картою іншою особою або при втраті. Розблокувати кредитну карту можна, звернувшись в банк, що видав її.
Інструкція
1
Погасите заборгованість і відсотки по кредиту, в тому випадку якщо ініціатором блокування кредитної картки став банк. Для цього зверніться у будь-яке відділення вашого кредитного установи або в будь-яку касу, заповнивши реквізити карти і сплативши суми заборгованості. Також можна скористатися банкоматом. Перевірка рахунку та розблокування займе від 7 до 14 днів (в залежності від банку). В цьому випадку велику роль грає сума заборгованості.
2
Заплатіть вартість відновлення рахунки, вартість перевипуску кредитної картки (в разі її втрати). Попередньо оповестіте банк про зникнення, щоб він заблокував дії по даній карті. Розблокування займає від семи днів. Для цього зверніться до кредитної установи з заявою, пред'явивши паспорт.
3
Зачекайте протягом 12 годин, якщо при наборі ПІН-коду неправильно набрали кілька разів комбінацію цифр. Кредитна карта розблокується автоматично, якщо це не відбулося, то потрібно відправитися в банк, який її вам видав.
Зверніть увагу
Якщо є велика кількість кредитних карт, то при неправильному наборі ПІН-коду блокується тільки та карта, якою користувалися. При заборгованості блокуються всі карти. При втраті потрібно оплатити за ті карти, які були загублені, а також заплатити за відновлення рахунки. Якщо кредитні карти оформлені на один рахунок, то в разі блокування однієї карти блокуються всі інші. Потрібно буде заплатити за розблокування кожної кредитки, а також за відновлення рахунки повну суму.
На сьогодні кількість комп'ютерних вірусів перевищує один мільйон різновидів і підвидів. Причому більша частина вірусів проникає в комп'ютер при інтернет-з'єднанні і відвідуванні інтернет-ресурсів. Деякі віруси практично нешкідливі і не заподіюють комп'ютеру шкоди, інші здатні повністю порушити працездатність системи і фактично «вбити» жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • - антивірусна програма
Інструкція
1
«Спіймати» вірус можна практично на будь-якому сайті, навіть якщо він до сьогоднішнього дня демонстрував бездоганну чистоту - навіть великі сайти регулярно намагаються зламати і заразити вірусом. Якщо це вдається, зламаний сайт стає джерелом зараження інших компьютеров.Еслі в комп'ютер проник вірус, необхідно відразу ж запустити антивірусну програму в режимі повного сканування жорстких і знімних дисків, системних папок і архівів. Також необхідно відключити інтернет-з'єднання і до закінчення перевірки не користуватися знімними дисками щоб уникнути зараження інших комп'ютерів.
2
Про виявлення вірусу антивірусна програма повідомить за допомогою звукового сигналу або відобразивши місцезнаходження вірусу в журналі перевірок. Знайдені віруси необхідно видалити за допомогою сервісу програми-антівіруса.Еслі же вірус заблокував комп'ютер, можна виконати досить ризиковану операцію: перезаписати всі необхідні і важливі для вас дані з жорстких дисків на знімний носій і відформатувати жорсткі диски комп'ютера. Знімні носії потрібно буде відразу перевірити на наявність вірусів на іншому комп'ютері з якісною антивірусною програмою і видалити заражені файли. Операційну систему та комплекс використовуваних програм на відформатований комп'ютер доведеться встановлювати заново. Однак даний варіант набагато більш безпечний і економічний, чим необхідність міняти жорсткий диск або повністю комп'ютер.
3
В деяких випадках при своєчасному примусове відключення комп'ютера процес зараження вірусом можна також перервати. Однак наступної перевірки антивірусною програмою дана дія не отменяет.В тому випадку, якщо ніякі самостійні дії не допомагають розблокувати вірус і заражений комп'ютер, нічого не залишається, як викликати фахівця. Можливо, тотальна чистка допоможе повернути комп'ютер до життя, хоча найчастіше при настільки сильному зараженні доводиться повністю міняти систему.
Зверніть увагу
Не рекомендується відвідувати сайти, що містять порнографічну інформацію, каталоги файлів для скачування і ресурси, що рясніють спливаючими вікнами реклами - такі сайти нерідко служать розсадниками вірусів.
Корисна порада
Для безпеки комп'ютера якісна антивірусна програма необхідна. Вона може бути як платною, так і безкоштовною, проте потребує регулярного оновлення антивірусної бази.