Як привчити кореллу до рук.

Корелла - дуже популярна порода папуг. Ці забавні пташки з красивим оперенням вміють наслідувати звуки людської мови, володіють ласкавим, дружелюбним характером, люблять вчитися новому і грати. Тому привчити такого папугу до рукам досить нескладно, потрібно лише проявити терпіння.
Інструкція
1
Якщо ви тільки що принесли кореллу додому, дайте птахові освоїтися. Не збудили папужки даремно, нехай спокійно обстежує клітку і зрозуміє, що небезпека йому не загрожує. Поступово починайте спілкуватися з крилатим вихованцем. Кілька разів на день підходите до клітки і ласкаво розмовляйте з пташкою. При цьому руки тримаєте близько до свого обличчя, щоб папуга пов'язав їх із спілкуванням.
2
Коли контакт буде досягнутий, а корелла стане відчувати себе в своїй тарілці, поступово і ненароком наближатися до неї руки. Якщо птах злякається, тут же приберіть їх до первісної позицію. Вранці, до дачі корми, поволі-поволі просовуйте в клітку долоню із зернятками. Дочекайтеся, поки папужка їх склюет. З кожним днем він робитиме це сміливіше. Потім почніть все далі відсувати руку з їжею від птиці, щоб вона була змушена зрештою сісти вам на руку. Постійно ласкаво розмовляйте з пернатим другом.
3
Тепер можна переходити до наступного етапу. Сидіти на пальці корелла навряд чи зможе: у неї дуже великі лапи і довгі пальці. Але на руці або плечі папузі буде зручно. Щоб навчити пташку сідати на руку, обережно наблизьте руку до лап Кореллі, а потім трохи натисніть пальцями на її черевце. Тоді папужка сяде на руку. Обов'язково похваліть його за це, дайте ласощі. Потім акуратно вийміть папуги, що сидить на руці, з клітки, а потім знову поверніть туди і знову заохотьте смачненьким. Подібні вправи робіть регулярно, тоді птах швидко привчиться до рукам .