Як прилаштувати балкон на першому поверсі. зробити підлогу на балкон 1 етажа.

У багатьох житлових будинках відсутній балкон на першому поверсі. Якщо ви вирішили здійснити прибудову, не думайте, що все так просто. Для початку вам доведеться побігати по різних інстанціях, щоб отримати дозвіл на здійснення робіт.
Інструкція
1
Останнім часом через брак житлових приміщень стали дуже поширені перепланування, які можуть поставити під загрозу цілісність конструкцій і іноді навіть привести до руйнування будівлі. У зв'язку з цим будь-яка перепланування повинна неодмінно узгоджуватися з певними державними інстанціями. Для цього вам знадобитися сам проект перепланування і дозвіл органів місцевої виконавчої влади.
2
Якщо ремонтні роботи, задумані вами, можуть якимось чином заподіяти шкоду конструктивних елементах будівлі, будуть не відповідати санітарним або пожежним нормам, будуть погіршувати зовнішній вигляд будівлі, то здійснити ваші плани вам не вдасться. Врахуйте, що деякі матеріали і технології будуть розглядатися відповідними органами як застарілі, і вам можуть заборонити використовувати їх.
3
Якщо розглядати конкретно добудову балкон а на першому поверсі, то дозвіл на це ви цілком можете отримати, проте споруда прибудов з боку вулиць, а також до будівель, які є пам'ятками архітектури, заборонено. Створюючи проект, пам'ятайте, що під час його розгляду будуть враховувати наступні чинники: наявність підземних комунікацій, ширина тротуару, а також інші технічні можливості.
4
Також зверніть увагу, що є свої заборони і на облаштування балкон а. Так, самі балкон и і лоджії не повинні погіршувати процес інсоляції приміщення. Не можна склити балкон , якщо в кімнатах при цьому не буде нормованого коефіцієнта освітлення та повітрообміну. Огородження балкон ов в будинках, висота яких становить три поверхи і вище, неодмінно повинні виготовлятися з негорючих і нетоксичних матеріалів.
5
А ще пам'ятайте, що для того, щоб прибудова була узаконена, вам буде потрібна згода сусідів, також не забудьте підшукати проектну компанію (неодмінно ліцензовану), яка зможе розробити для вас грамотний проект, який відповідає всім необхідним нормам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1x6SXz30qC4