Як різати ковбасу.

Почесна гостя, що прикрашає собою будь-яке застілля. Продукт, без якого не обходиться жоден сніданок в безлічі сімей. Паличка-виручалочка на випадок, якщо в холодильнику - порожньо. Про що це? Звичайно ж, як ви вже напевно зрозуміли, про ковбасу. До речі, а чи знаєте ви, як різати ковбасу ?
Вам знадобиться
  • - гострий тонкий ніж або ніж з зазублинами
Інструкція
1
Ковбаса для нарезкіОчістіте ковбасу від шкірки. Візьміть тонкий ніж з зазублинами або ніж для стейків і починайте нарізати ковбасу тонкими скибочками, намагаючись зрізати кожну скибочку трохи навскоси - як би по діагоналі. Розкладіть нарізані скибочки на блюдо, прикрасивши його зеленню, маслинами, помидорками-чері. Якщо блюдо з ковбасою оформляється для святкового застілля - доцільно нарізати в нього кілька сортів ковбасних виробів - наприклад, два види шинки, грудинку, карбонад, копчену ковбаску, ковбасу з птиці.
2
Ковбаса для бутербродовВ випадку, якщо ковбаса нарізається для бутербродів або канапе - варто проявити фантазію і додати шматочках довільну форму. За допомогою гострого тонкого ножа наріжте варену ковбасу або шинку у формі зірочок, трикутників і інших фігур.
3
Ковбаса для салатаОлівье, столичний та інші традиційні салати неможливо уявити собі без вареної ковбаси. Навіть у складі традиційного літнього страви - окрошки вона займає почесне місце серед інгредієнтів. Як різати ковбасу для збірних страв правильно? У салат, окрошку ковбасу (найчастіше варену) ріжте маленькими кубиками. Взагалі, існує правило, що всі складові салатів типу олів'є повинні мати однаковий калібр.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся у своїх здібностях тонко нарізати, наприклад, сирокопчену ковбасу - попросіть це зробити працівників супермаркету, де ви придбали продукт. Для цього у них є спеціальний апарат для нарізки. Продавець зобов'язаний нарізати делікатес на першу вимогу і абсолютно безкоштовно.