Як здати сесію достроково.

Кожен студент щорічно здає дві сесії у встановлені навчальним закладом строки. Сесія - підсумкова перевірка знань студента, отриманих протягом навчального семестру. Але існують екстрені ситуації, що випадають на період складання сесійних заліків та іспитів. В цьому випадку студент вирішує здати їх достроково. Здати достроково сесію можливо лише в межах навчального семестру. Як це зробити?
Інструкція
1
В основою масі навчальних закладів дозвіл дається студентам, які весь міжсесійний період вчилися «в поті чола»: здані всі проміжні лабораторні та практичні роботи, заліки.
2
Спробуйте домовитися з викладачами, по чиїх дисциплінами є можливість отримати оцінку автоматом.
3
Напишіть заяву в деканат на ім'я декана факультету з проханням про дозвіл здачі іспитів і заліків достроково. В заяві вкажіть причину і документ, що підтверджує необхідність дострокової здачі сесії. Причинами можуть бути спостереження на стаціонарному відділенні, пологи, збіг термінів сесій в різних вузах, виклик у відрядження з роботи і т.д. Можливо, що буде потрібно дозвіл проректора з навчальної роботи. Якщо вони винесуть вердикт на вашу користь, то вкажуть конкретні терміни здачі сесії, але не пізніше початку залікової тижня.
4
Зберіть підписи всіх викладачів про згоду прийняти у вас іспит або залік в позаурочний час. Домовтеся з ними на певні дату і час.
5
Отримайте напрямок на дострокову здачу заліку або іспиту.
6
Підготуйтеся до іспиту, заліку.
7
Знайдіть викладача. Морально налаштуйтеся на здачу іспиту і тягніть квиток.
Зверніть увагу
На підготовку до іспиту зазвичай залишається 1-2 дні, тому здавати дуже важко. Пам'ятайте, що всі дострокові іспити складаються один на один з викладачем і скористатися шпаргалками практично неможливо.