Як виводити родимі плями. родимі пляма між ніг.

Дуже велику неприємність доставляє людям освіту родимок (невусів), особливо на обличчі. Вважається, що ця проблема косметичного характеру, але найчастіше через родимих плям у їх власника може розвинутися комплекс неповноцінності. Тому занадто помітні невуси краще звести. Особливо видалення плям необхідно у випадках, коли вони почали кровить або тріскатися. В цьому випадку слід негайно звернутися до лікаря-онколога.
Інструкція
1
У наш час можна повністю позбавитися від рідного плями в спеціалізованих клініках за допомогою фототерапії. Методика заснована на тому, що імпульсний світло проникає в структуру тканини і впливає на хромофори. Ці речовини нагріваються і поступово руйнуються. При цьому випромінювання, що виходить з лазера, не ушкоджує шкіру, а лише діє на фарбувальний пігмент. Поступово шкіра набуває свій природний колір. Буде потрібно не менше 10 сеансів фототерапії, після кожної процедури потрібно робити перерву на 2-3 тижні. Процедура абсолютно безболісна.
2
Позбутися родимих плям можна не тільки за допомогою дорогих процедур, але і за допомогою дієвих способів народної медицини. Ця процедура не заподіє шкоди вашому здоров'ю. Для цього вам знадобиться молочай, але колись потрібно перевірити, чи немає у вас алергії на дану рослину. Видавити сік молочаю на родима пляма і перебинтувати дане місце, тримати пов'язку приблизно 2 години. Робити таку процедуру потрібно не частіше трьох разів на добу.
3
Ще одним поширеним і дієвим способом позбавлення від родимих плям є цибульні компреси. Ріпчасту цибулю дрібно наріжте і прикладіть на родима пляма, зафіксуйте бинтом або пов'язкою, залиште на 1,5-2 години. Замість цибулі можна використовувати цибулевий сік, яким потрібно змочити марлю, прикласти до рідному плямі і перебинтувати чистим бинтом.
Корисна порада
Влітку можна приготувати пюре з суниці, прикласти до рідному плямі і перебинтувати.