Як різати полікарбонат. полікарбонат Як кріпити.

В даний час ніздрюватий полікарбонат проводиться листами, що мають стандартний розмір. Щоб створити певну конструкцію, потрібно або зайнятися зменшенням розмірів листа, або вирізати по заданому лекалом. На даний момент полікарбонат ріжуть двома способами: за допомогою лазера і за допомогою пилки.
Інструкція
1
Досить часто використовують для різання полікарбонат а лазер. Даний спосіб різання листів полікарбонат а відкриває необмежені можливості для виготовлення складних форм, а також для втілення дизайнерських ідей.
2
При різанні використовується сфокусований лазерний промінь, потужність якого легко регулюється. Після того як процес різання завершено, лист полікарбонат а має гладку поверхню кромки. Вона не потребує подальшої обробки. Крім цього, у лазерного різання досить багато різного роду переваг. Приміром, розкрій робиться з великою швидкістю. Також за допомогою лазера можна вирізати невеликі за розміром малюнки та орнаменти. Механічні пошкодження аркуша полікарбонат а не спостерігаються.
3
Якщо немає можливості використовувати лазер, полікарбонат ріжуть пилкою. Досить багато фахівців рекомендують для різання полікарбонат а використовувати саме цей ручний дисковий інструмент. Щоб процес пройшов успішно, потрібно використовувати диск, що має дрібні зубці. Пила повинна мати високу швидкість обертання диска. Після того як лист порізаний, потрібно займатися обробкою кромки. Різка з допомогою пилки отримала велику популярність в народі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xJmpa0-0l-E