Як зробити коробочку своїми руками. Як зробити коробочку для подарунка своїми руками.

Збираючись на свято до друзів або рідним, ми готуємо подарунки. Їх люблять абсолютно всі, починаючи від маленьких дітей, закінчуючи бабусями і дідусями. Подарунок несе в собі радість і щастя, разом з ним ми даруємо часточку себе, частинку своєї любові і подяки. Але найчастіше виникає проблема: у що ж упакувати придбаний подарунок? В цьому випадку можна просто сходити в магазин і купити упаковку, а можна зробити її своїми руками , тоді подарунок буде виглядати оригінальним і ще більш цінним. Нижче буде представлена докладна інструкція з виготовлення подарункової коробочки своїми руками .
Вам знадобиться
  • Для винаходу маленької (4-5 см) подарункової упаковки вам необхідно два листа кольорового паперу (або картону), олівець, лінійка, ножиці, і прикраси (по вашому розсуду).
Інструкція
1
Спочатку зробіть кришечку від майбутньої коробочки. Для цього візьміть аркуш паперу і вирежіте квадрат, зі сторонами 25 см. На верхній (не кольоровий) стороні квадрата намалюйте дві смуги по діагоналі (лінії йдуть від одного кута квадрата рівно до протилежного).
2
Почніть згинати кути. Візьміть перший кут і зігніть два рази: перший раз до центру (де перетинаються діагоналі), другий раз згинається так, щоб перший згин йшов врівень з прокресленою діагоналлю. Потім розігніть. Аналогічні операції виконайте з іншими трьома кутами. У підсумку ваш квадрат ніби розділений на більш дрібні квадратики.
3
Зробіть надрізи з двох протилежних сторін (з кутами). Надріз робиться від першого згину кута по зовнішніх краях перших двох квадратиків, прилеглих до лінії діагоналі. Так щоб після розрізу, якщо зібрати всі кути разом, в центрі виявилося дно з квадратом, розділеним прокресленими лініями на 4 маленьких квадратика.
4
Почніть поетапно складати. Кути, з боку яких не було надрізів (вони паралельні кутах) складіть до центру (як в п.1 перший згин). Для більшої міцності можна закріпити клеєм. Потім по другому згину поставте стінки, перпендикулярно дну, а надрізані кінці стінок зігніть, роблячи контур коробочки. Інші дві сторони так само зігніть, так щоб кути пішли у всередину до центру, а стінки зміцнилися. Кришечка нашої коробочки готова.
5
За таким же сценарієм робиться друга частина коробочки - дно. Сторони паперового квадрата, з якого дно складатиметься, повинні бути менше сторін квадрата кришки на 2 см.
6
Після того як корпус і кришки і дна готові можна їх прикрасити різними стрічками або стразами. Загалом, зовнішній вигляд коробочки залежатиме лише від вашої фантазії. Розмір коробочки можна збільшувати, варто тільки пам'ятати, що дно коробки повинно бути менше кришки на кілька мм.