Як промивати кишечник.

Промивання кишечника в домашніх умовах можна зробити двома методами: з використанням клізми або без неї. Але повторювати це регулярно не рекомендується, тому що можна вимити всі корисні бактерії, які відновити буде дуже складно. Проблеми з кишечником частіше пов'язані з уповільненим обміном речовин, тому краще все-таки налагодити спочатку його, а клізми - крайній захід.
Інструкція
1
Промити кишечник можна за допомогою магнезії. Розведіть пакет препарату в 100 г води і випийте натщесерце. З вечора, перед прийомом магнезії, утримайтеся від вживання жирних продуктів, інакше ефект може бути не достатньо сильним. Після прийому препарату в кишечнику збирається вода і створюється тиск, всі відкладення при цьому розріджуються. Очищення швидке і повне, а в теж час це абсолютно нешкідливо. Якщо після процедури ви відчуваєте сильно серцебиття, значить, води вийшло занадто багато, і порушився баланс калію і магнію. Прийміть таблетку аспаркама.
2
Промивання за допомогою клізми не завжди повністю очищає стінки кишечника . Додайте в кип'ячену теплу воду трохи солі або мила. Ляжте на лівий бік або встаньте на карачки і введіть рідину в кишку. Після цього намагайтеся стримувати її всередині якомога довше, але перебуваєте в безпосередній близькості від туалету. Якщо вода не вийшла назад, значить, вона всмокталася в кров. На одну процедуру потрібно близько 2-3 літрів води, а всі інші добавки по вашому розсуду. У воду можна додати і порошок магнезії, тоді результат буде набагато краще.
Корисна порада
Якщо після очищувальних процедур у вас засмутилася робота кишечника, приймайте біфідобактерії. Клізми робіть не частіше ніж раз на тиждень. Намагайтеся налагодити природне очищення кишечника, їжте більше баластних речовин, фруктів і сирих овочів.