Як розпарити шкіру.

Красива шкіра завжди була предметом заздрості оточуючих. Вона вимагає пильної уваги і особливого догляду. Щодня ваша шкіра знаходиться під впливом негативних факторів і постійно відчуває стрес. Щоб привести її норму, необхідно регулярно робити процедуру розпарювання.
Вам знадобиться
  • Гаряча вода, каструля, трави, рушник, очищающий лосьйон.
Інструкція
1
Під час розпарювання пори розкриваються, і очистити шкіру від забруднень набагато легше. Проводити розпарювання особи рекомендується не частіше одного разу на тиждень, оскільки ви можете порушити природний баланс шкіри і її захисні функції. Підготуйте свою шкіру до розпарювання. Для цього ретельно очистіть її від макіяжу.
2
Залийте гарячою водою невелику каструлю і додайте чайну ложку ромашки. Вона може бути як свіжої, так і висушеної. Нахиліться над ємністю і накрийте голову рушником, таким чином, щоб воно повністю закривало вас з усіх боків. Практично відразу ви почнете відчувати, що ваша шкіра стає м'якою. Коли пар проходить - це означає, що процедура розпарювання завершена. Протріть обличчя очищаючим лосьйоном або тоніком. Щоб досягти більшого ефекту, після розпарювання наноситься живильна маска для обличчя.
3
В гарячу воду додайте трави і залийте гарячою водою. Якщо у вас жирна шкіра, то вам підійде перцева м'ята і лимон, нормальна - лаванда, розмарин, суха - ромашка. Дайте воді трохи охолонути. Потім в теплу воду опустіть бавовняну серветку. Відіжміть її і покладіть на обличчя, потім, коли вона охолоне, повторіть процедуру знову. Проробіть так 3-4 рази. На завершення протріть обличчя очищаючим лосьйоном.