Як відрегулювати годинник.

Як часто нас підводять власні годинник ? Ми до них звикаємо і довіряємо, але в самий непотрібний момент вони нас зраджують. А буває, що годинник дуже гарні і дуже подобаються, але постійно поспішають або спізнюються. Такі проблеми можна вирішити за допомогою регулювання.
Інструкція
1
Перед тим як почати регулювання, не потрібно годинник заводити. Для початку відзначте положення секундою стрелкі.Подождіте, поки на еталонних годиннику секундна стрілка досягне того ж положення і в цей момент повертаємо годинник по горизонталі (для приведення балансу в рух) одночасно з заводний головкою. Після цього можна повністю завести заводну пружину. При всьому процесі необхідно, щоб рука, в якій годинник , ні в якому разі не допомагала заводити.
2
Після цього можна приступати до регулювання хвилинної і годинної стрілок. Спочатку встановіть годинну стрілку, а потім - хвилинну. Бажано переводити стрілки не назад, а вперед. В іншому випадку колісна система може реверсировать і як наслідок секундна стрілка переведеться тому. Також рекомендується переводити стрілки не дуже повільно, а досить швидко.
3
Після того як годинникова стрілка відрегульована і стоятиме на правильному годині, хвилинну стрілку потрібно повільно підвести вперед за п'ять хвилин до точного часу. В момент становлення секундної стрілки на «60 секунд», хвилинна повинна стоять строго на хвилинному діленні. Годинники відрегульовані.
Годинники можуть бути абсолютно різними - механічними або електронними, наручними або настінними, більшими чи зовсім маленькими. У кожному разі, вони повинні показувати своєму власникові точний час.
Інструкція
1
Дізнайтеся точний час, яке ви будете виставляти на своїх годинниках.
2
Якщо ви встановлюєте час на кварцових годиннику, витягніть коліщатко заводу годин, яке розташоване збоку від циферблата, до того моменту, поки не почуєте другий щиголь. Зверніть увагу, що дана дія необхідно здійснювати тоді, коли секундна стрілка на годиннику перебуватиме на цифрі дванадцять.
3
Починайте обертати коліщатко так, щоб стрілка рухалася за годинниковою до необхідного показника часу.
4
Встановіть стрілку таким чином, щоб вона показувала на п'ять хвилин більше того часу, який є насправді.
5
Відведіть стрілку трохи назад в те положення, яке буде вказувати на реальний час.
6
Поверніть коліщатко заводу механізму в початкове положення. Зверніть увагу, що в даний момент секундна стрілка повинна прийти в рух.
7
У механічних годинниках для установки точного часу помістіть в крайнє положення головку заводного механізму до клацання.
8
Починайте обертати головку проти годинникової стрілки (тобто в напрямку до себе). Встановіть таким чином необхідні показники часу.
9
Поверніть головку заводного механізму в початкове положення до клацання, таким чином, привівши секундну стрілку в рух.
10
Для установки часу на електронному годиннику скористайтеся відповідними кнопками - це кнопка Mode і кнопка Set. Першою кнопкою потрібний режим, а другий кнопкою зміните показники. Після того як встановіть час, натисніть і якийсь час потримайте кнопку Mode - годинник прийдуть в дію і показуватимуть правильне встановлений час.