Як встановлювати накладну мийку.

Щоб встановити мийку , абсолютно необов'язково вдаватися до допомоги майстра, адже будь-яка нормальна мужик легко впорається з цим за допомогою стандартного набору інструментів, який є в кожному будинку. Єдиний виняток - вам знадобиться електролобзик. Можна, звичайно, обійтися і без нього, але краще з ним.
Вам знадобиться
  • Для установки накладної мийки вам знадобляться наступні інструменти:
  • 1. Герметик
  • 2. Захисні окуляри
  • 3. Електролобзик
  • 4. Дриль або шуруповерт
  • 5. Викрутка
  • 6. Плоскогубці
  • 7. Розвідний ключ
Інструкція
1
Першим ділом дочитайте цю інструкцію до кінця і потратьте три хвилини на те, що б прокрутити в голові всю послідовність своїх дій.
2
Переверніть мийку і прикладіть її до стільниці в місці майбутньої установки і олівцем обведіть її по краю. Пам'ятайте, що далеко не будь олівець залишить свій слід на глянцевій поверхні пластика. Тому можна запозичити цей винахід кращих умів людства з косметички дружини.
3
Зніміть мийку зі стільниці і відкладіть її в сторону. Від намальованої лінії відступите сантиметра півтора вглиб контуру і намалюйте лінію майбутнього різу. Лінія повинна бути чіткою і контрастною.
4
Далі візьміть дриль і свердлом 10 мм просвердлите отвір для полотна лобзика. Можна зробити кілька отворів в різних місцях по лінії різу, але це має сенс, тільки якщо у вас по лінії різу будуть повороти на 90 градусів, якщо таких немає, і дружина за вами в цей момент не стежить, - достатнього одного.
5
Ще раз уважно подивіться на майбутнє отвір під мийку . Велика спокуса розташувати мийку якомога ближче до краю стільниці, але в цьому випадку решту матеріалу може не витримати ваших подальших маніпуляцій. Не слухайте дружину, проявіть розсудливість і відставте відстань від краю стільниці до краю отвору під мийку не менше 5 см.
6
Візьміть лобзик і випилюють по розміченому контуру отвір під мийку . Пам'ятайте, що вирізали частину стільниці при цьому теж повинна на щось спиратися, інакше при підході до місця початку різу під власною вагою буде обрізана частина може перекосити, а полотно лобзика заклинить.
7
Якщо у вас стільниця із пластику, то злегка пройдіться шкіркою по поверхні різу, якщо стільниця з ДВП - приділіть цьому більше уваги і гарненько крупної наждачкою зашкурьте поверхню. До ідеальної гладкості поверхню доводити не потрібно, а от всі виступаючі дрібні трісочки обов'язково потрібно видалити.
8
Пам'ятайте, що якщо після герметизації ці трісочки виступатимуть над поверхнею герметика, то з часом вони перетворяться на мікроскопічні канали, по яких ДВП почне вбирати воду. Ще в древньому Єгипті шматки граніту для пірамід відколювали за допомогою розбухають дерев'яних клинів.
9
Ретельно зачистивши поверхню різу, нанесіть на неї достатню кількість герметика, дайте йому просохнути.
10
Ось тепер все, встановіть мийку в отвір, при цьому не забудьте про спеціальну герметизуючої прокладці, якщо вона йде в комплекті, якщо її немає - герметизують герметиком.
11
Зафіксуйте мийку спеціальними пристосування у вигляді болтиков з різьбленням прикріплених до мийки знизу по периметру. Встановіть змішувач. Все! Повертаємо стільницю на її штатне місце і підключаємо до змішувача труби холодної і гарячої води. Встановлюємо сифон, перевіряємо і йдемо до дружини за вдячністю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aEZPddgd18s
Все кухонні мийки за способом установки діляться на врізні і накладні. На перший погляд накладну мийку дуже просто встановити, не відчуваючи ніяких труднощів. Але насправді це не так. Тут є свої нюанси і особливості.
Вам знадобиться
  • металеві куточки, дерев'яний брус, герметик, тумба або кронштейни.
Інструкція
1
Накладну мийку ви можете закріпити без тумби прямо до стіни. Для цього вам необхідно використовувати спеціальні кронштейни (продаються в магазинах сантехніки або відділах з меблевою фурнітурою). Спочатку проведете першу розмітку на потрібній висоті від підлоги (близько 80 см). Потім, трохи нижче першої, зробіть другу розмітку - вона повинна відповідати товщині стінки мийки ззаду - виходить лінія кріплення кронштейнів. Потім виміряйте відстань між передбачуваними місцями установки кронштейнів на мийці. Далі ви відзначаєте рівну відстань на лінії кріплення кронштейнів. Потім просвердлите в стіні отвори, прикрутіть кронштейни і закріпіть мийку.
2
Найпростіший варіант - встановити накладну мийку на спеціальну тумбу (подстолье). В цьому випадку вона по ширині повинна бути більше подстолья. Тобто накладну мийку ви просто встановіть між боків тумби, і її борта накриють ребра тумби. Для цього торець тумби під мийкою обробіть силіконовим герметиком, поставте мийку і придавите. Після того як герметик підсохне, мийка добре зафіксується.
3
В штатних ситуаціях, накладна мийка закріплюється спеціальними кріпленнями (4 шт), які можуть йти з нею в комплекті або ж продаватися окремо. Спочатку вкрутите саморізи в стінки тумби з внутрішньої сторони. Потім на них наживите кронштейни (кут повинен бути звернений до тумбі). Далі вам треба трохи підкрутити шурупи. Потім встановіть мийку і сместите вздовж шурупа кріпильний куточок, поки саморіз НЕ зафіксується в поглибленні куточка. Наприкінці притягну кріпильну поверхню мийки до підстіллями.
4
Якщо кріплення за допомогою стандартних кронштейнів здається ненадійним, ситуацію врятує фіксування мийки за допомогою дерев'яних брусків і меблевих куточків. Для цього дерев'яні рейки вам треба покласти в короб накладної мийки. Потім прикрутіть чотири металевих куточка до рейок по периметру мийки і встановіть її на тумбу. І тільки потім ви повинні закріпити другу частину куточка з внутрішньої сторони на стінки підстілля.
Корисна порада
Для кращої фіксації стандартного кріплення на саморіз потрібно одягнути шайбу. Для захисту від вологи дерев'яний брус необхідно обробити спеціальними засобами, наприклад, олійною фарбою.