Як зробити шкіру блискучою.

Нарешті настало літо, і зняті зимові одягу, можна підставити майже все тіло сонцю і повітрю, і так хочеться похвалитися сяючою блискучою шкірою. Однак багатьох чекає розчарування - після зими вона часто тьмяна і сіра. Щоб надати їй гарний вигляд, необхідно трохи попрацювати над собою.
Інструкція
1
Необхідно обов'язково прибрати (і краще це робити регулярно) ороговілі частинки шкіри, тобто провести пілінг. Користуйтеся будь-якими підходящими для вас засобами - ті, хто не може дозволити собі пілінг салонний, можуть самостійно провести його вдома. Коштів багато - від народних до готових магазинних.
2
Після відлущування обов'язково нанесіть на шкіру поживне масло, втирайте його м'якими рухами, поки воно не вбереться.
3
Можна також скористатися спеціальними засобами, що тонують - легкий відтінок засмаги додасть шкірі більш здоровий і привабливий вигляд.
4
Для вечірнього догляду за шкірою корисно включатиме кошти з ретинолом або з альфа-гідкроксільнимі кислотами - вони видаляють омертвілі клітини і роблять шкіру більш гладкою.
5
Після душу обов'язково нанесіть на шкіру хороше зволожуючий засіб - адже тьмяний вигляд зазвичай у сухої шкіри.
6
Якщо постійно доглядати подібним чином за шкірою тіла, то вона буде гладкою, сяючою і блискучою. Залишається тільки невеликий штрих - перед виходом з дому нанесіть засіб зі світловідбиваючими частинками - вони додадуть шкірі світний мерехтливий ефект, як у зірок екрану. Не варто повністю покривати шкіру цим засобом - кількох штрихів на ті ділянки, які ви хочете особливо підкреслити, буде достатньо.
7
Необхідно також пам'ятати, що здорова шкіра - тільки у здорових людей. Дуже важливо правильно харчуватися, відмовитися від жирного і солодкого, їсти побільше овочів, фруктів, пити води і зеленого чаю, натуральних соків. І тоді шкіра засяє.