Як ремонтувати стелі.

Якщо ви вирішили затіяти ремонт, пам'ятайте про те, що це вимагає вкладень. Найбільш простий і недорогий спосіб відремонтувати стелю - фарбування. Вам буде простіше наважитися на цей крок, якщо всі свої дії ви заздалегідь продумає поетапно.
Інструкція
1
Винесіть всі меблі з кімнати, якщо ви не плануєте заміну меблів і підлогового покриття. Постеліть на підлогу поліетиленову плівку і закріпіть її малярським скотчем, те ж саме виконайте з меблями.
2
Видаліть старе покриття. Щоб розмити побілку, скористайтеся спеціальними засобами або просочіть її водою, а потім зчистіть шпателем. Якщо у вас водоемульсіонка, то розведіть пухирець йоду в відрі води і покрийте стелю, після чого доведеться попрацювати перфоратором і зчистити цей бруд.
3
Шпаклівка - від неї цілком і повністю залежить, чи буде рівним стелю чи ні. Перед тим як придбати шпаклівку, прочитайте упаковку, вона буває 3 видів: для внутрішніх оздоблювальних робіт, для зовнішніх і для вологих приміщень. Визначтеся, який тип вам потрібен. Якщо ви наклеїти на шпаклівку марлю або серпянку, це застрахує вас від появи небажаних тріщин.
4
Фінішна шпаклівка є заключною частиною підготовки стелі. Нанесіть її тонким шаром і дайте висохнути. Через кілька годин ошкурьте стеля наждачним папером. Стеля під фарбування готовий.
5
Щоб наносити водоемульсійну фарбу, обов'язково використовуйте валик або розпилювач, так як при використанні кистей залишаться розводи. Після фарбування стеля повинен добре просохнути, на це буде потрібно 1-2 діб. Якщо фарба лягла нерівно, повторіть фарбування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ovDuO0q2heU
Зверніть увагу
Дотримуйтесь послідовність накладення шарів, інакше ваш стеля обвалиться.
Корисна порада
Оптимальний відтінок для фарбування стелі - білий, але не забувайте, ви самі можете вибрати вподобаний цвет.Плюсом даного виду ремонту стелі є низька вартість (вам не буде потрібно вдаватися до допомоги фахівців).