Як прибрати зайве на руках.

Повні руки сильно псують зовнішність. Позбутися зайвого жиру на руках можна, якщо щодня надавати фізичне навантаження на м'язи за допомогою певних вправ. Якщо м'язи рук не здатні виносити більше навантаження за один раз, значно скоротите її, і поступово збільшуйте з кожним заняттям. М'язи з часом зміцняться, жир почне йти, і ви зможете надягати одяг, що відкриває руки.
Інструкція
1
Сядьте по - турецьки, долоні складіть на рівні грудей, спину тримайте прямо. З видихом натисніть долонями один на одного і тримайте напругу протягом 5 секунд. На вдиху розслабте руки на 5 секунд. Повторіть вправу 10 - 20 разів.
2
Ляжте на живіт, долоні помістіть під плечима, носочками упріться в підлогу. На вдиху повністю приподнимитесь, утримуючись тільки на руках і стопах. Витягніть все тіло в пряму лінію. Утримуйте позу протягом 20 секунд. Потім відірвіть від підлоги праву ногу і затримайтеся в такому положенні на 10 секунд. Поверніться в позу «планки» і підніміть вгору ліву ногу на такий же проміжок часу. Тримайте позу планки ще 20 секунд, спираючись на руки і носочки, потім з видихом опуститеся на підлогу і розслабтеся.
3
Сядьте на підлогу, ноги випрямити, долоні покладіть близько стегон. На вдиху зігніть коліна, повністю підніміть тіло над підлогою, максимально витолкніте корпус вгору. Ваша поза повинна нагадувати столик: гомілки і руки перпендикулярні підлозі, тіло паралельно поверхні. Утримуйте позу протягом 2 - 5 хвилин. З видихом поверніться у вихідне положення.
4
Сядьте на праве стегно, однойменну руку поставте на підлогу біля сідниці, лівої дотримуйтеся за поверхню перед собою. На вдиху відштовхніться обома руками від підлоги, підніміть стегна вгору. Витягніть все тіло в пряму лінію. Ваша вага буде розподілений між стопою правої ноги та однойменної рукою. Ліву долоню поставте на пояс. Постарайтеся утримати позу протягом 10 - 15 секунд. З видихом поверніться у вихідне положення і повторіть вправу на іншу руку.