Як підняти брови.

Красива і правильна лінія брів робить обличчя привабливішим. І для кожного типу обличчя підходить своя форма: пряма, вигнута, піднесена. Але як обдурити природу, яка наділила прямими або низькими бровами, а пильний погляд у дзеркалі каже, що до особи потрібні підняті брови . Вдавшись до деяких косметичних прийомам, брів можна надати бажану форму.
Вам знадобиться
  • Для цього знадобляться: олівець для брів в тон природному кольору, пінцет для корекції брів, спирт для обробки шкіри і пінцета, вата або спонж, пом'якшувальну засіб на спиртовій основі.
Інструкція
1
Обробіть спиртом або пом'якшувальною спиртовим лосьйоном шкіру верхньої повіки. Вату не викидайте, вона придатися, щоб знімати з пінцета волоски при вищипуванні. Візьміть пінцет, оброблений попередньо спиртом. Пальцями однієї руки злегка натягніть шкіру століття, це значно знизить больові відчуття. Інший починайте вискубувати у напрямку росту волосся.
2
Після вищипування кожного волоска проводите по століттю ватою. Це ще більш знизить больовий поріг. Використовуйте суху вату, щоб запобігти прилипання волосків до шкіри, що суттєво ускладнює їх захоплювання.
3
Якщо дозволяє ширина брови , видаліть декількох нижніх рядів волосків вздовж лінії брови або від середини до кінця. Це значно піднімає брову. Завужена брову до зовнішнього кута ока робить брову ще вище.
4
Після вищипування протріть шкіру століття спиртом або лосьйоном. Не використовуйте крему. Відкриті цибулини видаленого волосся є вхідними воротами для інфікування. Не вдавайтеся до корекції брів при висипаннях (вуграх, прищах) на шкірі.
5
Для власниць тонких брів і з нерівномірним ростом волосків, але з непереборним бажанням підняти брови , свої хитрощі. Вискубайте один-два ряди вздовж нижньої лінії брів. Візьміть олівець для брів в тон природному кольору і проведіть лінію по верхній межі брови . Злегка розтушуйте його пензликом або ватною паличкою, для додання більш природного вигляду. Олівцем можна заштриховувати від середини брови , а також одну або дві третини. Це залежить від рівномірної або нерівномірної товщини брів. Якщо широке початок брови різко переходить в тонку «ниточку», то заштриховувати олівцем необхідно в місці переходу, плавно виведеним штрихом олівця.
6
Альтернативою корекції брів є перманентний макіяж (татуаж), який дозволяє підняти брови , а сучасна технологія тату робить нанесення фарби штрихами, що нагадують природний ріст волосся. Однак така процедура виконується тільки в салоні майстром татуажу.
Красиві і доглянуті брови правильної форми - запорука охайності і пропорційності вашого обличчя. Неправильно оброблені брови, за якими давно не доглядали, здатні серйозно зіпсувати вашу зовнішність, змінивши ваш емоційний образ і створюючи відчуття непропорційності рис обличчя. Витративши зовсім небагато часу на догляд за бровами, ви збережете збалансованість своїх рис, а також підтримайте гармонійну зовнішність.
Інструкція
1
Перед тим, як почати корекцію брів, розчешіть їх щіточкою і визначте основну форму, контури якої вам потрібно намітити. Занадто довгі волоски зріжте гострими ножицями так, щоб їх довжина збіглася з довжиною інших волосків, що ростуть уздовж брови.
2
Не перестарайтеся, підстригаючи брови - робіть це при яскравому освітленні і перед дзеркалом, постійно стежачи за тим, щоб не зрізати зайвого.
3
Візьміть щипчики для брів і, попередньо підготувавши шкіру гарячим вмиванням і завдавши на неї зволожуючий крем, починайте вискубувати зайві волоски навколо контуру брів.
4
Видаляйте все волоски, які ростуть навколо природного вигину брови, порушуючи її красиву форму. Жорстко утримуйте волоски пінцетом і смикайте - для ефективності процедури ваш пінцет повинен бути якісним.
5
Відкоректуйте простір між бровами, видаливши всі волоски на переніссі, а також намітьте рівний і чіткий вигин, а потім видаліть всі зайві волоски навколо тонкого кінчика брови.
6
Якщо ви хочете, щоб брови виглядали густіше і темніше, злегка подкрасьте їх олівцем відповідного відтінку, наклавши під бровою тіні тілесного кольору. Світлі або тілесні тіні, нанесені під брову, зорово піднімають її, роблячи погляд виразніше і глибше.