Як зробити з однієї кімнати спальню і дитячу. спальня батьків і дитяча в одній кімнаті.

На жаль, багатьом молодим сім'ям доводиться зіштовхуватися з житловими труднощами. На власну квартиру заробити дуже важко, по іпотечних кредитах банками встановлюються дуже високі відсотки, та й дають іпотеку далеко не всім - для отримання потрібна досить висока офіційна зарплата. Якщо і вдається щось придбати - максимум однокімнатну квартиру. А ще частіше молодій сім'ї доводиться жити або у батьків або в знімній квартирі.
Інструкція
1
Тому постає питання - як з однієї кімнати зробити і дитячу, і батьківську спальню. Звичайно, якщо у вас маленька дитина, потрібно бути готовими до того, що кожен вільний куточок вашого «гніздечка» буде заставлений або завалений іграшками, книжками, коробками з підгузками і горщиком.
2
Але все-таки є сенс поділити кімнату на декілька зон. Один кут може стати робочою зоною - в неї можна помістити письмовий стіл, комп'ютер, телефон. Друга частина - спальня батьків, яка днем перетворюється на зону відпочинку. Якщо у вас одна кімната - краще великому ліжку віддати перевагу розкладний диван. Остання частина - дитяча. Тут стоїть ліжечко, горщик, комод, дитячий стільчик. Дуже хороший варіант - відокремити дитячу зону шторами. Удень можна їх розсовувати, а на ніч - закривати. Це дозволить дитині краще засипати - його не відволікатиме телевізор, а також це навчить його спати одного.
Зверніть увагу
Окрім краси і функціональності ви повинні подбати і про безпеку вашого житла. Діти люблять смикати за штори, висувати ящики і плескати дверцятами шаф. Тому ваше завдання - простежити, щоб карнизи були надійно закріплені, а все ящики мали захисні фіксатори.