Як зробити gif формат.

Формат - це розширення файлов.У кожного формату є свої недоліки і преімущества.gif"- це розширення, яке підтримує анімаційні зображення (наприклад: різні банери, невеликі анімації).
Вам знадобиться
  • Для перекладу картинки в gif-формат, необхідно мати саме зображення і будь-яку зручну для вас графічну програму.
Інструкція
1
Gif - це цікавий формат, який практично не володіє глибиною кольору (всього 8 біт), але для анімованих банерів цього цілком буде достаточно.Прі допомоги цього розширення можна створити серію зображень, які будуть йти один за одним циклічно. Ці зображення будуть зберігатися всього в одному файлі. Коли ви будете робити анімоване зображення, то вам не знадобиться створювати додаткові скріпти.Скріпти потрібні для того, щоб можна було відтворити анімацію.Іменно цим gif-формат є унікальним.
2
Перекладати картинку з одного формату в іншій - це дуже просто.Достаточно лише програми: Adobe Photoshop або CorelDRAW.Графіческіе програми можуть бути будь версіі.Можно навіть використовувати зі стандартних: Paint.Откриваем потрібну вам картинку будь-якого формата.Еслі необхідно - робимо ефекти, коригуємо ее.Находім в лівому кутку напис "Файл" і нажімаем.Появітся додаткове вікно. Далі - "Зберегти як ...". Вибираємо необхідне місце для зображення, також називаємо файл, пункт "Файл" .Тепер буде основна частина для картинки, для збереження в потрібному формате.Найдем "Тип файлу" і натиснемо на нього. З'явиться безліч різних форматів, а головне - вибрати з них "gif (gif)". Обираємо тіп.Сохраняем вашу картинку. Вона повністю готова до перегляду.
3
Якщо ви використовували програму Adobe Photoshop або CorelDRAW, то при збереженні з'явиться ще одне окно.В ньому ви можете підкоригувати зображення: від нормального до найкращої якості. Після цього картинка буде абсолютно готова.
Корисна порада
Краще всього використовувати програму Adobe Photoshop, так як вона найоптимальніша. Фотошоп призначений для графіки, перекладів в інші формати, корекції.