Як згорнути програми в трей.

Велика кількість запущених на комп'ютері програм може привести до перевантаженості «Панелі задач» їх вкладками. В цьому випадку стає скрутним перемикання між додатками за допомогою цієї панелі, т.к. назви вкладок стають невидимими. Багато програми дозволяють приховувати себе при згортанні в трей - область на панелі завдань поряд з годинником, однак більшість таку функцію НЕ імеют.Для того, щоб звільнити «Панель завдань» і заховати будь-яку програму в трей можна скористатися спеціальними додатками, нижче приведена інструкція по роботі з однією з таких програм - AllToTray.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть програму. Після установки необхідно буде ввести ім'я та серійний номер.
2
Для згортання програм в системний трей натисніть правою кнопкою на його вкладці, на «Панелі задач» і встановіть галочку «Minimize To Tray». Натиснувши після цього кнопку згортання вікна, програма буде захована в трей.
3
Програма дозволяє налаштувати розташування іконок згорнутих вікон, для цього відкрийте вікно налаштувань і перейдіть у вкладку «System Tray» .В розділі «System Tray management» виберіть один із трьох способів відображення: 1. Every minimized window has its icon on Tray - при цьому кожне згортати вікно матиме в треї свою іконку, 2. One icon for all minimized windows - іконки всіх згорнутих вікон будуть об'єднані в одну групу, 3. One icon for similar windows (grouped icons) - іконки аналогічних вікон (наприклад декілька вікон однієї програми ) будуть об'єднаються в окремі группи.Такім чином, програми типу AllToTray, дозволяють зробити роботу з відкритими вікнами зручнішою.
Зверніть увагу
Інструменти - настройки -Додаткової - зняти галочку з "Не прибирати Скайп з панелі завдань, коли я в мережі" Зберегти.
Корисна порада
4t Tray Minimizer Free - згортаємо будь-які програми в трей. Встановивши програму, Ви зможете натисканням, скажімо, новопоявівшейся кнопки "Згорнути в трей" (Minimize to tray), загнати вікно власне в трей, де у нього буде іконка його додатки, по кліку на яку вікно можна розгорнути.