Як зробити перекидний календар. Як намалювати листок календаря.

Як хочеться іноді зробити подарунок просто так, від душі своїми руками. Одним з варіантів такого подарунка є перекидний календарик. Він не тільки буде радувати ваших рідних, а й допомагати точно знати, яке сьогодні число. Звичайно, щоб заощадити час можна сходити, наприклад, в фотосалон і замовити календарик там, але це передбачає додаткові витрати. А зроблений календар вручну розповість майбутньому господареві про вашу турботу і ніжності.
Вам знадобиться
  • Щільний картон для основи і тонкий для самих листів, 13 фотографій, клей, простий календар, брошурувальна пружина і прикраси на ваш смак.
Інструкція
1
Зробіть основу. За формою вона повинна нагадувати піраміду і давати листам майбутнього календаря легко перекидатися. Оптимальна висота 14-15 см, ширина 19-20 см (для стандартних фотографій 10х15). Частина основи, яка є опорою, повинна бути рівною і твердо стояти на поверхні столу. При бажанні її можна прикрасити, або, приміром, обклеїти красивою самоклеющейся папером або стильною обгорткового папером.
2
Оформіть листи майбутнього календарика. Для цього розмір аркушів підганяється під розмір основи (можна трохи менше). На кожен лист приклейте фотографію і вирізаний місяць з календаря. Листи так само можуть прикрашатися, їх зовнішній вигляд результат вашої фантазії. Складіть листи в правильному порядку.
3
Останнім моментом у створенні такого оригінального подарунка є кріплення аркушів на основу. Це робиться за допомогою брошурувальна пружини. Необхідно кріпити сторіночки так, що б згодом вони могли вільно перегоратися на основі. Календар готовий. Оцініть його зовнішність і в міру необхідності прикрасьте.