Як пробивати пенальті.

Забити пенальті одночасно і легко, і важко. З одного боку, ти в одинадцяти метрах від воріт, б'єш без перешкод по стоїть м'ячу. Завадити тобі може тільки воротар, та й то, тільки якщо йому пощастить. Але з іншого боку - нерви, які можуть завадити навіть найдосвідченішим спортсменам. Так як же все-таки забити одинадцятиметровий, не підведу команду?
Інструкція
1
Не хвилюйтеся. Як говорилося вище, хвилювання ваш головний суперник. Абстрагуйтеся від навколишньої дійсності. У вашому світі повинні залишитися тільки м'яч і ворота. Зрозуміло, воротар нікуди не зникне завдяки вашій силі думки, але можна його запросто виключити з гри, якщо не бити прямо в нього.
2
не хитра. Є, звичайно, майстри, які, пробиваючи пенальті , намагаються перехитрити воротаря, наприклад знаменитий «римлянин» Франческо Тотті. Однак ви можете запросто перехитрити не тільки воротаря, але і себе, якщо почнете сильно мудрувати. Тим більше, коли ви намагаєтеся переграти воротаря хитрістю, в самий невідповідний момент можете занервувати і слабо вдарити по м'ячу. Це все ж не хокей, тут краще напевно.
3
Виберіть кут. Якщо ви не хитруєте, то прямо бити не варто. Воротареві найпростіше взяти прямий удар по воротам. Виберіть кут, правий або лівий, неважливо. Головне - вибрати його потрібно до розбігу. Коли свисток вже просвистів, але ви ще не зрушили з місця, ви повинні точно знати, в який кут б'єте. Не соромтеся дивитися в цей кут, якщо проб'ється сильно в «дев'ятку», ніякої воротар не зможе витягнути м'яч звідти.
4
Бийте сильно. В кут слабо бити не має сенсу - воротар легко зможе зловити або відбити повільно летить м'яч. Чи не дивлячись на ворота бити теж не варто - можете вдарити повз, як кажуть, «по горобцях».
5
Не дивіться на воротаря. Буває так, що воротарі намагаються всіляко відвернути бьющего гравця. Також поганим тоном буде самому відволікати воротаря. Все ж краще бути чесним, все одно перевага завжди є у бьющего гравця, оскільки він знає, куди битиме, а воротар - ні.