Як зробити значки на робочому столі прозорими. ghjphfxyst значки для робочого столу.

Практично всі візуальні ефекти робочого столу налаштовуються у властивостях екрану. Якщо, наприклад, як поміняти картинку на робочому столі знають усі, то деякі інші параметри візуалізації знайомі не кожному. Наприклад, як зробити іконки на робочому столі прозорими, знає не кожен.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і стежте за тим, щоб на моніторі не відображається жодних активних процесів, іншими словами все, що користувач повинен бачити на екрані монітора, це іконки робочого столу і фоновий малюнок. Якщо на екрані відображається робота активних програм, наприклад, показники активності або температура процесора, то краще їх на час згорнути. Також слід прибрати активні гаджети, які відображаються на робочому столі. Все це допоможе уникнути дефектів візуалізації, які можуть виникати при зміні параметрів робочого стола.
2
Після того як процес підготовки закінчений, можна перейти безпосередньо до процесу зміни властивостей значків робочого столу. Натисніть комбінацію клавіш "Windows" + "E". Якщо хто не знає, клавіша "Windows" знаходитися на самому нижньому ряду клавіатури, передостання зліва. На ній ще є піктограма корпорації Microsoft.
3
З'являється сервісне меню. Знайдіть рядок "Властивості папки", після чого перейдіть в параметр "Вид", знайдіть параметр "Приховані файли" і навпроти цього параметра поставте галочку "Показувати приховані файли". Після чого зайдіть в властивості значків на екрані. Зробити це можна просто натиснувши на потрібному значку праву клавішу миші, тим самим відкривши контекстне меню значка.
4
В контекстному меню виберіть параметр "Властивості". Це самий нижній параметр в контекстному меню. Все, ви зайшли в команду "Властивості" значків робочого столу. Тепер все що потрібно зробити, це натиснути на параметр "Прихований". Після чого виберіть команду "Зберегти" і натисніть "ОК". От і все, потрібна нам піктограма має прозорий вигляд. Таким чином, можна зробити прозорими всі значки робочого столу, або тільки ті, які нам необхідні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MlPQ9AlbPzQ
Корисна порада
Для того, щоб зробити значки на робочому столі прозорими, не буде потрібно ніяких спеціальних знань і програм. Все що потрібно, це пару хвилин часу.