Як вирішити проблеми з підлітком.

Проблеми , які виникають з підлітками, часто викликані одними і тими ж причинами. При цьому саме в залежності від причин і варто вирішувати саму проблему. Які ці типові причини, і як варто вчинити, щоб вирішити їх вірно і для батьків, і для дітей?
Інструкція
1
Найчастішою причиною виникнення проблем з підлітком є його невдоволення собою. Невдоволення це може проявлятися в замкнутості або ж навпаки, агресивності. Якщо це невдоволення викликане зовнішнім виглядом, варто разом подумати про шляхи вирішення проблеми (покупка нового одягу, зміна іміджу, походи в спортзал). Іноді підлітки невірно оцінюють себе, вважаючи, що вони некрасиві, нерозумні тощо. Найчастіше в цьому винні самі батьки. Що робити? Просто частіше говорити підліткові про те, який він чудовий, і як ви його любите.
2
Схильні до лідерства підлітки дуже часто на вулицях вплутуються у кримінальні угруповання, починають захоплюватися алкоголем. Якщо ви помітили, що ваша дитина стає дійсно залежним від усього цього, варто серйозно перейматися і вжити заходів. Міліція, психолог, ви самі, звичайно, можуть допомогти підлітку, але найкращий варіант тут - це переїзд, причому з повною зміною кола спілкування, місця роботи і оточення підлітка.
3
Найчастіше проблеми з нерозумінням в родині провокують не власними підлітки, а їхні батьки, які поводяться подібно дітям. Взаємні образи, небажання спілкуватися, їдкі зауваження і докори - це не найкраще зброю батьків для дитини-підлітка. Дорослі повинні розуміти, що дитина не перестав їх любити, а просто змінює своє життя, шукає себе, і проявити максимум розуміння і підтримки.
Зверніть увагу
Підлітковий період, безсумнівно, складний, але при щирій любові і доброзичливості до дитини його можна подолати з найменшими втратами і вирішити всі проблеми.
Корисна порада
1. Згадайте себе і свої проблеми в підлітковий період.2. Частіше говоріть з дитиною і намагайтеся проявляти максимум інтересу до її справ.