Як зробити акваріум на нігтях. Як правильно робити акваріум на ногьях.

Власниці довгих нігтів не відмовляться від них, як би складно не було стежити за їх доглянутим зовнішнім виглядом. Акваріумний дизайн дуже зручний як для довгих нігтів, так і для коротких. Особливість цього дизайну в тому, що малюнок на нігтях не є опуклим, він перебуває під акрилом як під склом. Майстри створять на ваших нігтях незвичайні малюнки і об'ємні форми. Такий вид дизайну підійде як для повсякденного манікюру, так і для весільного. Основний плюс такого манікюру, що він досить довговічний. При своєчасній корекції з акваріумних дизайном можна проходити до 3 місяців.
Інструкція
1
Приступаючи до дизайну нігтів, почніть з заходів безпеки. Продезінфікуйте свої руки, руки клієнта і звичайно ж не забудьте піддати дезінфекції інструменти. Потім видаліть природний блиск на нігтях, покрийте його праймером. Цей засіб допоможе знежирити і видалити вологу, яка заважає міцному з'єднанню нігтів і гелю.
2
На нігті наносите тонким шаром гель, на якому будете формувати дизайн відповідно до вашої ідеєю. Це може бути квітковий узор, яка абстрактна композиція, все залежатиме від вашої фантазії.
3
Кожен шар гелю після покриття закріплюйте за допомогою УФ-лампи. Ваші нігті будуть трохи нагріватися від її впливу, але це нормальний ефект. Контури малюнка, наносите білим гелем, закріпіть і тільки потім наносите кольоровий гель і знову закріпіть. Останнім шаром нанесіть перламутровий гель, це додасть малюнку більш чіткі обриси, і він буде виглядати як під склом.
4
Після виконання цих процедур ніготь відшліфуйте, іншими словами доведіть його до ідеального стану.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uZnJC59i66c
Зверніть увагу
Ретельно підбирайте колір для акваріумного дизайну нігтів так, щоб він підходив до тону вашого одягу.
Корисна порада
Акваріумний дизайн нігтів по майстер класу вивчається легко, але не дивлячись на це, вся процедура досить тривала і займає не менше двох з половиною годин.