Як перевірити рівень масла в коробці на вазі.

Коробка зміни передач - один найбільш недоступних агрегатів в автомобілях «класичної лінійки» ВАЗа для здійснення щоденного, візуального контролю над її поточним технічним станом. У зв'язку з чим, не завжди вдається своєчасно виявити утворену текти трансмісійного масла , наприклад, з-під сальника вторинного вала («хвостовика») КПП.
Вам знадобиться
  • - спеціальний ключ у формі шестигранника на 12 мм.
Інструкція
1
Щоб перевірити рівень мастила в коробці зміни передач автомобілів «класичної лінійки» Волзького автозаводу, машину потрібно помістити на оглядову яму, естакаду або підйомник.
2
Потім знизу, з лівого боку по ходу автомобіля, на бічній поверхні корпусу КПП, майже по центру, необхідно знайти і викрутити контрольну пробку рівня мастила, зазначеного агрегату. До речі, вона ж закриває та заправний отвір.
3
Після того, як пробка повністю викручені, з контрольного отвору може витекти невелика кількість трансмісійної мастила. Дане явище вважається цілком нормальним.
4
У тих випадках, коли мастило не витікає з коробки передач, тоді палець руки просовується в отвір, і там, на дотик, визначається рівень масла . Якщо мастило знаходиться на одному рівні з отвором, або трохи нижче, то даний факт свідчить про нормальну заправці КПП. Але занадто низьке його розміщення, вказує на те, що коробку передач вимагається дозаправить трансмісійним маслом.
Зверніть увагу
Здійснюється, долив масла, за допомогою спеціального шприца.