Як зробити задні дискові гальма на ваз. подовжити трос ручника на ЗДТ на ваз.

Перш ніж здійснити тюнінг гальмівної системи, і встановити на задню вісь автомобіля ВАЗ дискові гальма, кожен автовласник зобов'язаний пам'ятати, що внесення подібних змін у конструкцію машини тягне за собою порушення «Правил дорожнього руху». Отже, наявність на автомобілі самостійно встановлених пристроїв, не передбачених виробником, дає привід будь-якого інспектору дорожнього руху для накладення адміністративного стягнення.
Вам знадобиться
  • - комплект з переобладнання гальм,
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Першопроходцями з модернізації гальмівної системи автомобілів вітчизняного виробництва стали автоспортсмени, які замінили штатні гальмівні барабани задньої осі автомобілів «восьмий» моделі дисками від «Оки».
2
Але надмірна ефективність спортивних гальм виявилася непридатною для повсякденної експлуатації машини в міських умовах. Що підштовхнуло винахідників до пошуків іншого технологічного рішення для даних проблем.
3
Під час вишукувань з'ясувалася одна цікава деталь. Виявляється, наш російський автопром розробляв для автомобілів ВАЗ 2112 дискову систему гальм. Але, з незрозумілої причини, відмовився від їх впровадження у виробництво, і продовжує випускати до сих пір машини з задніми гальма ми барабанного типу.
4
Проте виробництво гальмівних дисків для задньої осі все-таки налагоджено в Росії, правда, невеликими партіями, і комплекти з переобладнання гальмівної системи періодично надходять у вільний продаж.
5
Установка подібних комплектів на задню вісь істотно спрощена. Все, що потрібно від майстра - це вивісити задню частину машини на надійних опорах і приступити до демонтажу: коліс, гальмівних барабанів і колодок, опорних дисків з гальмівними циліндрами і механізмами стоянкового гальма.
6
«Оголивши» задню вісь, на неї здійснюється почергова установка всіх елементів з комплекту з переобладнання гальм задньої осі. В інструкції, що йде з комплектом, все детально розписано по пунктах, і модернізація гальмівної системи не складе проблем для більшості автомобілістів.
7
Після переобладнання задньої осі, необхідно прокачати гідропривід гальм. З метою видалення з нього, що потрапив туди в процесі тюнінгу гальм, повітря.
Зверніть увагу
Після переобладнання задньої осі, необхідно прокачати гідропривід гальм. З метою видалення з нього, що потрапив туди в процесі тюнінгу гальм, повітря.
Консерватизм російського автопрому, наполегливо встановлює на автомобілі задні дискові гальма , не знаходить схвалення у багатьох автолюбителів, що бажають володіти машиною, у якої всі механізми гальм були б дисковими.
Вам знадобиться
  • - комплект для переобладнання гальм,
  • - набір слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Під час пересування по дорогах нерідко можна спостерігати картину, коли в момент екстреного гальмування у нашого автомобіля передні колеса зриваються на юз, а задні ще й не починали гальмувати.
2
Наведений приклад найбільш яскраво демонструє неефективність системи гальм, які хоча б частково обладнані гальмівними механізмами барабанного типу. На першому місці у будь-якого автомобіліста завжди була, і залишається понині - безпека під час водіння. А дані параметри залежать в основному від надійності системи рульового управління та ефективності гальм.
3
Варіантів тюнінга системи гальм існує безліч. Досить відвідати тематичні форуми в інтернеті і рішень по модернізації гальм знайдеться дуже багато. Починаючи з екзотичного переоснащення зазначеної системи імпортним обладнанням, і закінчуючи заміною встановлених деталей запчастинами вітчизняного виробництва.
4
До речі, на користь останнього рішення висловлюється більшість професіоналів гальмівного тюнінгу. Вони настійно рекомендують здійснювати переобладнання системи гальм, застосовуючи комплекти російського виробництва, тому що даний тюнінг виконаються без будь-яких складних технічних змін конструкції автомобіля.
5
Під час модернізації гальм передні механізми без ускладнень замінюються дисками збільшеного діаметру, а задні, барабанного типу - демонтуються, і замість них встановлюються дискові механізми. Вдобавок, подібна реконструкція виключає переробку гідроприводу гальм і стояночного гальма , що є досить суттєвим доводом на користь даного вибору рішення з тюнінгу гальмівної системи.
6
На закінчення необхідно нагадати, якщо пощастить і вийти придбати сертифікований комплект по установці дискових гальмівних механізмів, то це позбавить власника від непотрібних пояснень з інспекторами дорожнього руху.