Як розмітити стіну.

Перш ніж приступати до розмітки стіни під укладання плитки потрібно закінчити всі підготовчі заходи: очистити стіну і усунути нерівності, заґрунтувати і висушити поверхню.
Інструкція
1
Потім потрібно розрахувати необхідну кількість плитки. Для цього загальна площа стіни (за вирахуванням площі вікон і пр.) Ділиться на площу однієї плитки, плюс 10% про запас.
2
Для розмітки стіни вам знадобиться лінійка. Її легко виготовити самостійно. Берете дерев'яну рейку довжиною приблизно 2 метри і перетином 5,0 х 2,5 см. Ціна розподілу лінійки дорівнює розміру плитки, викладеної в ряд з урахуванням хрестиків між ними.
3
Розмітку починають з позначення вертикальних рядів. Початком відліку служить середина стіни (половина її ширини). Центр відліку може бути зміщений таким чином, щоб в останньому вертикальному ряду помістилася половина (або більше) обрізаної пліткі.Ізбегайте занадто вузьких відрізків. Далі від центральної вертикалі робиться розмітка в обидві сторони за допомогою мірної рейки і рівня.
4
Горизонтальна розмітка робиться аналогічно. З урахуванням того, що перший нижній ряд викладається з цілої плитки, а підстельовий - з різаних половинок. Закінчивши з розміткою, рекомендується прибити до стіни дві тимчасові напрямні рейки (виставлені по рівню), поєднавши одну з них з нижньої горизонталлю (щоб виключити сповзання першого ряду), іншу - з прилеглою вертикаллю.
5
Якщо на стіні є вікно, використовуйте його як початок відліку. Зміцніть тимчасові напрямні рейки так, щоб викласти перший цілий ряд на рівні з підвіконням.
6
Якщо плитка буде викладатися до рівня панелей, при розмітці стіни пам'ятайте, що верхній ряд повинен бути з цілих плиток. Слідкуйте за тим, щоб нижній ряд не довелося викладати з дуже вузьких обрізків. Для цього краще трохи змістити цільний верхній ряд.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1sHTLpVjH-M