Як розмістити все в однокімнатній квартирі.

Квартирне питання зіпсувало не тільки москвичів, але і жителів інших міст. Та й як не зіпсувати, коли більшості досі доводиться тулитися в однокімнатних квартирах, в яких не те що меблі поставити, а й самим розвернутися ніде. Жителям «одиничок» присвячується.
Інструкція
1
Замовте шафа-купе у всю торцеву стіну вашої кімнати. Нехай він буде висотою до стелі. Незважаючи на дорожнечу такого рішення, шафа швидко окупиться. В нього ви зможете умістити не тільки одяг, а й дрібну побутову техніку, якщо передбачте для цього місце. Краще, якщо шафа буде мати дзеркальні двері, які візуально розширять простір.
2
Повісьте на стіни полки, на які складіть книги, дрібні іграшки, шкатулки з косметикою і прикрасами. Взагалі, в однокімнатній квартирі потрібно по максимуму використовувати стіни. На них краще перенести телевізор, колонки домашнього кінотеатру, квіти. Підвіконня слід максимально розвантажити від непотрібних речей. У деяких квартирах їх взагалі прибирають, тим самим розширюючи кімнату.
3
Можна розділити кімнату на кілька зон за допомогою красивою складаний ширми. Так можна організувати дитячу або спальню. Ширма легко ховається в шафу, якщо приходять гості, а ввечері кожен член родини може займатися своїми справами в окремому куточку квартири. Також як перегородки на допомогу може прийти наскрізний стелаж. Він не захаращує простір, при цьому чітко його розділяючи. До того ж стелаж надасть додаткову площу для дрібниць.
4
Гарною підмогою власникам однокімнатної квартири може стати відкидна меблі. Письмовий стіл в самій кімнаті використовується не так часто, тому може розташовуватися уздовж стіни. Кухонні меблі також може бути відкидний. Таким чином ви не тільки отримаєте більше вільного місця, але і позбавитеся від захаращених столів.
5
Для того, щоб розмістити в квартирі якомога більше речей, використовуйте балкон, антресолі та інші резерви. Під ліжком, якщо вона у вас стаціонарна, можна зробити подіум з ящиками для зберігання білизни, іграшок та іншої дрібниці. У кутку кімнати підвісьте гамак для м'яких іграшок. Деякі громіздкі тренажери можна замінити компактної шведської стенкой.Хорошо бути дизайнером у власній квартирі !