Як зробити з старих джинс спідницю.

У кожній дівчині в гардеробі напевно знайдуться старі джинси , які і викинути шкода і носити вже не можна. Зі старої, але цілком придатною речі можна зробити щось нове, оригінальне, яке буде тільки у вас. З старих джинсів можна зшити нову карколомну спідницю .
Вам знадобиться
  • Ножиці, нитка, голка, отпаривателі, канцелярський ніж, паєтки, стрази
Інструкція
1
Перш за все варто визначити якої довжини спідницю ви хочете зробити. Як тільки ви визначилися, приступайте до справи. Спочатку складіть джинси брючина до штанин і відзначте за допомогою крейди довжину спідниці. Потім гострими ножицями відріжте зайве.
2
Далі розпоріть внутрішні шви на штанин. Використовуйте при цьому спеціальні отпаривателі або звичайні манікюрні ножиці. Точно також розпоріть передній шов до блискавки. Акуратно складіть частини і змітайте перед спідниці. Верхню частину скласти внахлест і змітайте до кута, в результаті попереду у вас повинен вийти невеликий розріз.
3
Задню частину спідниці складіть разом і змітайте. Коли дійдете до крокової шва, рухайтеся по прямій. Потім виверніть спідницю на виворіт і відріжте зайве. За допомогою канцелярського ножа надайте спідниці поношений вигляд. Нижню частину трохи розпустіть, щоб отримати ефект бахроми. Обшийте кишені паєтками або наліпити навколо них стрази.