Як прочистити грудничку ніс. почистити носик грудничку.

Часто молоді мами стикаються з цілком природною проблемою - у немовляти закладений ніс . Причиною цьому може бути безліч: легкий нежить, в ніс ових проходах скупчилася пил, алергічний риніт та інше. Чим можна допомогти малюкові?
Вам знадобиться
  • - фізрозчин
  • - ромашка
  • - спринцівка
  • - оливкова або соняшникова олія
  • - сік каланхое
  • - Аквамаріс
Інструкція
1
Для початку виключіть вероят ніс ть алергії. Згадайте, що незвичайного ви вживали в їжу останнім часом, що могло викликати алергічний риніт. Можливо, це нова іграшка. Якщо виникли найменші підозри, прибирайте джерело алергії. Зволожите повітря у всій квартирі.
2
Щоб прочистити грудничку ніс скористайтеся фізіологічним розчином. Закип'ятіть літр води, а потім розчиніть у ньому 1 столову ложку куховарської або морської солі. Капайте цей розчин через кожен 60 хвилин з розрахунку 1 піпетка на прийом. Не забудьте після закапування повернути малюка на бочок або живіт, щоб він не задихнувся.
3
Зробіть настій з трав. Використовуйте, наприклад, ромашку. Настій робіть з розрахунку: одна столова ложка сухої трави на склянку води. Прокип'ятіть розчин хвилин 5-10 і залиште настоюватися на 30 хвилин. Капає по 3-4 краплі в кожен прохід.
4
Візьміть чисту спринцовку №1 з латексним або гумовим наконечником, головне - кінчик спринцівки повинен бути гнучким і тонким. Вичавте все повітря і відсмоктують слиз, що скупчився з кожної ніздрі по черзі. Обов'язково промивайте спринцовку між застосуваннями. Далі обробіть ніс ові пазухи прокіпяченним оливковою або соняшниковою олією, що запобіжить пересихання слизистої оболонки.
5
Закапайте в ніс ові проходи малюка по кілька крапель грудного молока. Скористайтеся аспіратором (соплеотсосом). Після потрібно прочистити грудничку ніс за допомогою ватної палички або туго скрученої в джгутик вати.
6
Зробіть слабкий розчин соку каланхое - кілька крапель на 2 столових ложки води. Закапайте отриманий розчин в кожен ніс овой прохід по 2-3 краплі. Ця суміш викличе рефлекс чхання, що зробить процес відсмоктування слизу простіше.
7
Використовуйте розчини для промивання ніс а «Долфін» або «Аквамаріс».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=53RAZQQZDxI