Як привчити цуценя ходити на вулицю.

У будинку з'явився щеня. І разом з радістю прийшли перші проблеми. Одна з них - привчання собаки до туалету. Як пояснити своєму вихованцеві, куди він повинен справляти нужду? Як зробити спільне життя приємною і комфортною? Потрібно проявити терпіння і послідовність.
Інструкція
1
Перший час, поки не зроблені всі щеплення, виводити песика на вулицю можна. Тому спочатку, щоб не прибирати постійно виникаючі калюжі і купки, треба навчити цуценя ходити на газетку. Застелите все простір, де мешкає малюк, газетами. Коли він вибере собі місце для туалету, приберіть зайві газетки і постійно міняйте мокрі. Хваліть собаку, коли вона ходить в один і той же місце. Якщо застанете відразу «на місці злочину» - лайте і соромте.
2
Коли з цуценям можна буде гуляти, виводите його на вулицю не менше 6 разів на день - після сну та їжі. Саме в цей час собаки роблять свої справи. Гуляйте в відокремленому місці, грати починайте тільки після того, як песик сходив в туалет. Обов'язково заохочуйте його за це ласощами і ласкавими словами, погладжуйте.
3
Будинки починайте пересувати газетку, на яку звик ходити ваш вихованець, ближче до виходу. Так він зрозуміє, що туалет «переїжджає». Якщо побачили калюжу або купку в квартирі, промокніть газеткою або загорніть в неї вміст, а потім разом з собакою винесіть на вулицю . Покладіть під кущик чи дерево, покажіть це цуценяті, дайте обнюхати, щоб він зрозумів, куди повинен ходити в туалет.
Корисна порада
Якщо щеня сідає писати або какати будинку, голосно хлопніть в долоні або видайте різкий звук, а коли собака припинить розпочате, швидше ведіть її на вулицю. Коли пес доробить справи поза домом, похваліть його. Собаки - тямущі істоти. Дуже скоро ваш щеня стане проситися в туалет на вулицю.