Як розважати людей.

Програма свята або корпоративного заходу передбачає концентрацію учасників на певному об'єкті, будь то сценічне дійство, конкурси чи інше. Залежно від смаків глядачів і характеру заходу, розважати їх можна різними засобами і методами.
Інструкція
1
Заздалегідь продумайте розважальну програму. Якщо в ній обов'язково будуть жарти, вибирайте такий гумор, який не образить глядачів і гостей. Уникайте жартів над зовнішністю, віком і світоглядом.
2
Конкурси підбирайте з таким розрахунком, щоб кожен гість взяв участь і переміг як мінімум в одному зі списку. Розташовуйте їх в такому хронологічному порядку, щоб інтелектуальні і взагалі активні проходили на початку заходу, а спокійні, малорухливі і не потребують великих розумових зусиль, в кінці. Під кінець свята, з повним шлунком, гості вже будуть не в змозі робити щось складне.
3
Підбирайте музику з оглядкою на думку і більшості гостей, і окремо взятих винятків. Кожен повинен почути щось улюблене і близьке. На всякий випадок підготуйте запас для заміни підібраних треків тими, що попросять гості.
4
Ведіть себе розкуто. Намагайтеся вловлювати загальний настрій публіки і відповідати їх очікуванням: то дурнуватим і веселим, то суворим і пафосним. Відзначайте реакцію людей , але не реагуйте різко, миттєво. Міняйте поведінку залежно від ситуації.
5
Розповідайте серйозні та кумедні історії з життя. Чи не переборщіть, надмірне акцентування увагу на власній персоні може дратувати. Змушуйте висловлюватися гостей, але не наполягайте, якщо вони не хочуть говорити. Згладжуйте кути і уникайте конфліктів, перемикайте загальну увагу з незручних моментів на щось стороннє.