Як зробити будинок для кішки своїми руками. Як відучити кота гадити де попало.

  •  Прикріпіть до одного кінця труби по краю 4 куточка, щоб приєднувати її до підлоги або основи. До іншого краю прикріпіть ще 2 куточка для фіксації полиці-лежанки. Потім 2 куточка приєднаєте до труби на відстані 30-40 см один від одного, ближче до підлоги: на них буде триматися закрита коробка, тобто сам будиночок.
  •  Обмотайте трубу мотузкою. Для початку гарненько заклейте перші кілька витків. Просушіть їх. Потім змастіть всю трубу клеєм і замотайте мотузкою, що залишилася. Розташовуйте верстви щільно, щоб між ними не залишалося щілин. Коли закінчите, то побачите, що вийшов стовпчик-когтеточка.
  •  Зробіть з фанери полку розміром приблизно 30х40 см. На неї приклейте поролон, потім обтягніть тканиною. Зробіть з фанери будиночок-коробку. Розмір - приблизно 40х30х30 см, але це залежить від величини кішки. Перед тим, як зібрати будиночок для кішки, обейте його зсередини поролоном. Випиляєте в передній стінці дірочку діаметром близько 15 см, щоб тварина могла проникати в будиночок. Найкраще зробити передню стінку на петлях, що відкидається, щоб можна було забиратися в котячому житло. Обшийте будиночок зовні тканиною або ковроліном.
  •  кріпите всі деталі: приєднаєте полку і коробку до стовпчика, його, в свою чергу, встановіть на підлозі або дерев'яній основі і міцно зафіксуйте. Помістіть будиночок на те місце, яке кішка найбільше любить.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ETSCUE6AfRM