Як розважитися на уроках.

«Шкільна пора, і за всякої погоди пропадали пропадом ми у дворах ...» - співається у відомій пісні. Але що робити, якщо прірву у дворі не дає сувора дисципліна в школі і доводиться йти в задушливий клас. А там - новий учитель, на заміні вашого улюбленого, нудний і нудний. І як ви не сілітесь - все одно не включаєтеся в тему уроку. Потрібно терміново реанімувати становище, щоб не померти з нудьги.
Вам знадобиться
  • Енергія і кмітливість
Інструкція
1
Власне, розважатися на уроці можна і потрібно з користю для навчання. Все ж спробуйте ще раз вникнути в те, що говорить учитель. Якщо це урок з гуманітарних наук - література, історія, світова художня культура і в цьому ж дусі - навіть самі монотонні вчителі можуть розповідати корисні речі. А ви - не втрачайте момент і задавайте питання, уточнюйте ті факти, які вас зацікавили. І записуйте з, щоб не забути - зможете потім застосувати знання до місця і з користю.
2
На уроках точних наук - фізика, хімія, астрономія - викличе асистувати науковий досвід або експеримент. Коли теорію застосовуєш на практиці, вона дуже легко засвоюється, і ще це можливість зробити те, що ви не зможете здійснити в домашніх умовах. Користуйтеся нагодою.
3
Або ще варіант - огляньте стіни кабінету - ви побачите портрети, фотографії, схеми, карти або таблиці - залежно від того, який предмет в ньому проводиться. Їх варто використовувати з розумом - продумайте, дивлячись на карту, де б хотіли побувати в найближчі десять років або уявіть, що ви генерал і ще раз вивчіть схему своїх походеньок на ворожі країни. Спробуйте заримувати поняття на плакатах в смішне вірш або складете історію про російського класика на портреті, але таку, що б вона відображала ключові моменти його біографії. Це під силу не кожному ботаніку, але зате цілком доступно тому, у кого є фантазія, кмітливість і багато енергії.
Корисна порада
Поважайте свій час і чужий час - вибирайте таку розвагу, яке допоможе провести його з користю і не буде заважати оточуючим. Відпочинок і сміх, до речі, дуже корисні!