Як зробити будинок для кота. Як зробити будинок коту своїми руками.

Кішки за своєю природою хижаки, тому їм дуже важливо мати в домі своє укриття. Зробити будиночок своїми руками зовсім не складно, тим більше, що "будується" він з будь-яких підручних матеріалів.
Інструкція
1
Найпростіший варіант - зробити притулок зі звичайної картонної коробки. Проріжте в ній вхід, а всередину постеліть м'який килимок.
2
Будиночок можна зшити і з тканини з поролоном. Для цього необхідно вибрати викрійку, яку можна знайти в журналах про кішок або в мережі Інтернет.
3
Для любителів майструвати можна порекомендувати будиночок з фанери або тонких досочек. Його необхідно робити з таким обліком, щоб кішка спокійно могла витягнутися в своєму притулку. На підлогу обов'язково постеліть м'яку подстилочку.
4
Дерев'яний будиночок можна доповнити і ігровим майданчиком, адже кішки обожнюють рухливі ігри. Візьміть кілька рівних брусків різної висоти, обмотайте їх прядив'яної мотузкою і зміцните на дерев'яній підставці поруч з будиночком. Прикріпіть до брусків майданчики (їх найкраще обтягнути тканиною). До майданчиків можна приробити різні іграшки на мотузочках, з якими кішка буде із задоволенням грати.
5
І не забудьте про когтеточку, яку можна зробити як окремий атрибут, а можна прикріпити до стінки будиночка звичайними шурупами. Візьміть невелику дощечку і обмотайте її шнуром з пеньки. Можна спробувати й інші варіанти, наприклад обшити когтегточку старим шматком килима. Деякі власники роблять когтеточку з каремата (туристичного килимка з полімерного матеріалу). До когтеточке також можна приробити м'які іграшки на мотузочках.
6
Періодично робіть в котячому будиночку генеральне прибирання - витягайте звідти скупчилися іграшки, протирайте стінки і періть подстилочку. Якщо будиночок зшитий з тканини, то просто раз на місяць періть його в пральній машинці на делікатному режимі.
7
І наостанок, про психологічний комфорт вашого вихованця. Якщо ви зробили йому притулок, то кіт повинен розуміти, що це його територія, і він там в повній безпеці. Поясніть дітям, що не можна лізти в будиночок до кота, коли воно сидить всередині, та й самі без потреби не турбуйте тварина.