Як зробити коробку для ляльки.

Будь-яка коробка для ляльок створюється для конкретної ляльки . Всередині неї все повинно бути влаштовано так, щоб максимально зберегти ляльку при транспортуванні, а зовні вона має бути вельми декоративною. Ляльки в таких коробках не потребують спеціальних подарункових упаковках.
Вам знадобиться
  • - Сірий картон (товщиною від 2 міліметрів і більше);
  • - тканина, синтепон, стрічки, пряжки;
  • - матеріал для закріплення підставки і додаткових підтримок (стіроформ, пінопласт , або інші подібні матеріали, головне, щоб матеріал був щільним і пружним);
  • - клей для пінополістиролу;
  • - фарби;
  • - матеріали необхідні для декору (на ваш розсуд).
Інструкція
1
Спочатку вам необхідно визначитися з розташуванням ляльки у майбутній подарунковій коробці і, звичайно, з формою самої коробкі.Куклу необхідно закріпити таким чином, щоб при трясці або ударі вона не билася б об стінки. Якщо у вашої ляльки є слабка (легко ламається) деталь, її бажано закріпити додатково.
2
Далі розраховуємо розмір з урахуванням пінопласту і синтепону. Але тут при створенні циліндричної коробки є нюанс: дно повинно бути трохи більше верху десь на товщину стінки коробки, тому що верхня частина зручніше вклеюється в ціліндр.Ні в якому разі не наклеюйте дно поверх стінки.
3
Що ж стосується дна звичайної коробки, стіни повинні будуть на нього спертися.
4
Для дна і верху коробки як шаблон можна використовувати звичайну каструлю. Виріжте з картону заготовки (безпосередньо для самої коробки).
5
Заготовки для стін треба змочити водою за допомогою губки, після чого вони будуть легко гнутися. Загніть заготовки так, щоб вони помістилися в каструлі (каструля повинна бути потрібного діаметра).
6
Коли картон висохне, він буде відмінно тримати форму.Проверьте, чи добре дно зістикувався зі стінками коробки і, якщо необхідно, подрежьте трохи, ну а якщо стінки будуть менше діаметром, ніж потрібно, виріжте додаткову деталь до неї (для збільшення стінки).
7
Склейте по швах гарячим пістолетом. Їм же і прикрасьте, захищаючи кути і ребра від дефектів.
8
Далі переходимо до фарбування. Краще всього використовувати аерозольну фарбу, якщо нету, то можна взяти нітрофарбу, або матову емаль. За допомогою шаблону і фарби (іншого кольору) можна нанести малюнок на ваш смак.
9
Далі треба виконати в дні коробки отвори і пропустити через них навхрест стрічки, але щоб вони проходили із зовнішньої частини дна і виходили по краях назовні. Зауважте їх зверху коробки, на зразок торта. За допомогою шила зробіть дірочки для ручки у верхній площині коробки.