Як зробити будиночок для птахів.

Колись будиночки для птахів люди споруджували в масовому порядку. Сьогодні ця гарна традиція майже забута. І даремно, адже ці клопоти будуть винагороджені: з городніх і садових ділянок зникнуть шкідники, а навколо буде чути веселий пташиний щебет. Що може бути краще? Отже, налаштовуємося на спорудження шпаківень.
Вам знадобиться
  • - дошки або горбиль;
  • - молоток;
  • - пила;
  • - цвяхи;
  • - замазка;
  • - алюмінієвий дріт;
Інструкція
1
Спочатку випиляєте передню стінку і видовбати в ній отвір-річок. Потім виготовте задню стінку і прибийте до неї планку для кріплення шпаківні до дерева або жердини. Потім зробіть підставу шпаківні, дві бічні стінки і дах (вона повинна зніматися і вставлятися між стінками).
2
За основу візьміть дно будиночка для птахів. Прикріпіть до нього спочатку по черзі бічні стінки, потім - передню і задню, вставте між ними квадрат, прибитий до кришки, тобто накрийте будиночок дахом. Закрийте усі щілини замазкою, щоб пташкам не дуло.
3
Зазвичай пташині будинки не фарбують, але якщо ви вирішили це зробити, то виберіть зелений або коричневий колір - вони не злякають пернатих. Після фарбування засипте шпаківню пилом і шматочками сміття, щоб він не блищав і птахів Ти не лякалися. Прикріпіть будиночок до дерева або жердини алюмінієвої дротом - так, щоб він злегка нахилявся вперед.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=myto9hxtp6w
Корисна порада
Льоток найкраще орієнтувати на південь або захід, але не назустріч пануючому вітрі.