Як розвивати зорову пам'ять.

Кожна людина здатна запам'ятовувати масу інформації: те, що бачить навколо себе - зорова пам'ять , те, що чує - аудиальная пам'ять , відчуває шкірою рук - кинестетическая пам'ять , асоціації та образи - асоціативна пам'ять . Найбільш часто використовується зорова пам'ять .
Інструкція
1
Отже, розвивати зорову пам'ять можна, використовуючи такі кошти та методики. Розкладіть на столі кілька невеликих, але різних за властивостями і призначеннями предметів. Попросіть кого-небудь поміняти місцями декілька з них, таким чином, щоб ви самі не могли спостерігати процес змін. Подивіться на оновлений стіл і скажіть, які предмети були поміняні місцями. Ускладните завдання: додавайте або прибирайте предмети, повертайте їх у різні напрямки або взагалі нічого не змінюйте.
2
Візьміть 7-10 простих картинок: схрещені палички, круги, букви і цифри. Попросіть кого-небудь показувати вам кожну картинку по черзі, протягом 1 секунди, таким чином, на показ 10 картинок витратиться 10 секунд. Далі на чистому аркуші паперу, відобразите всі фігури в точної послідовності, в якій вони були показані. Ускладните завдання, перевертаючи звичні фігури, наприклад букви, незвичним чином.
3
Використовуйте методику «Таблиці Шульте». Вона допоможе не тільки розвивати зорову пам'ять , а й удосконалювати інтуїцію, периферичний зір, логічне мислення. Візьміть простий варіант таблиці Шульте, який складається з таблички з 25 цифрами, розміщеними в ній в певному логічному порядку.
4
Протягом 2 хвилин постарайтеся знайти і запам'ятати логічний ланцюжок розташування всіх цифр. Після закінчення часу приберіть цифри і на бланку з порожньою таблицею в 25 осередків відтворіть всі цифри в вихідної залежності. Для першого разу, хорошим результатом буде вважатися 8-12 цифр, ідеальний результат - всі 25 цифр при часі запам'ятовування менш хвилини. Ускладните завдання, використовуйте в таблиці складні логічні комбінації цифр, додавайте фігури, кольору, букви або залишайте порожні клітини.