Як зшити бриджі.

Якщо ви раптово зрозуміли, що старі джинси більше не підходять вам за розміром, або якщо вам захотілося оновити гардероб до літа, не обов'язково йти в магазин за новими речами - ви можете перешити старі джинси, перетворивши їх в елегантні бриджі . Укорочені брюки виглядають стильно і акуратно, і підходять як для літньої прогулянки, так і для робочої офісної обстановки.
Інструкція
1
Візьміть джинси, які ви хочете видозмінити, і за допомогою распаривателя або манікюрних ножиць розпоріть шов, який йде по нижньому краю штанин. Відпрасуйте нижній край, щоб він був рівним і не згинався.
2
Багато джинси шиють расклешенними для того, щоб вони витонченіше виглядали на фігурі. Якщо ваші джинси також є расклешенними, виверніть їх навиворіт, розпоріть бічні шви і зробіть штанини прямими, провівши дрібному прямі лінії від початку клешеная до нижнього краю. Лінії повинні бути перпендикулярні нижньому краю і складати з ним кут 90 градусів. Відріжте зайве, залишивши припуски на шви, і прострочіть джинси по новим лініям бічних швів.
3
Знову виверніть джинси на лицьову сторону і дрібному проведіть рівні лінії подгибки нижнього краю на відстані 2,5 см від зрізу. Потім проведіть лінію, по якій буде загнутий відворот штанини на відстані 5 см від попередньої лінії.
4
Загніть кожну штанину по намічених лініях і приміряйте джинси - якщо отримані бриджі здаються вам занадто довгими, обріжте їх ще більше, зрізавши нижній край, а потім намітьте нові лінії підгину. Після того як ви досягнете підходящої довжини бриджів, обмітайте нижній зріз, підігніть його навиворіт і заколіть шпильками.
5
Прострочіть нижній зріз кожної штанини двічі - на відстані 5-7 мм від згину, а потім прямо по лінії подгибки нижнього краю. Відверніть широкий край штанини вгору по лінії одвороту. Прострочіть відвороти по кроковим швах подвійний зворотної рядком.