Як зробити деталізацію рахунку.

Контролювати свої витрати на мобільний зв'язок цілком раціональне і правильне рішення. І що добре - це не вимагає великих тимчасових витрат. Мобільні оператори надають своїм споживачам зручний сервіс, який називається «Деталізований звіт». Цей звіт надсилається у вигляді звичайного файлу, в якому міститься інформація про всі наданих послугах. Ось як можна замовити деталізований звіт.
Вам знадобиться
  • Для цього вам буде потрібно доступ в інтернет і працюючий електронну адресу.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт вашого мобільного оператора в інтернет-підтримку (іноді це називається «Особистий кабінет»).
2
Впишіть в зазначеному рядку номер свого мобільного телефону і пароль входу. Якщо ви раніше цього не дали і у вас немає «вхідного» пароля, отримаєте його. На тій же сторінці буде розписано, як це можна зробити. Найчастіше - потрібно зателефонувати за безкоштовним номером і вам прийде пароль доступу в смс-повідомленні.
3
Ви увійшли на свою персональну сторінку. Виберіть часовий період, за який вам хотілося б отримувати звіти. Наприклад, ви вибрали календарний місяць.
4
В потрібному рядку впишіть свою електронну адресу, на який вам будуть приходити звіти. Лист з файлом-звітом незабаром прийде на ваш email.
Зверніть увагу
Деталізовані звіти мобільних постачальників найчастіше бувають трьох видів: рахунок, разова деталізація і періодична деталізація. Найповніша і докладна форма звіту - періодична деталізація. У ній надається інформація і про дзвінки, і про смс, і про всіх інших послугах.
Корисна порада
При виборі формату для файлу-звіту виберіть ZIP архівацію. Таким чином, вам буде простіше працювати - файл буде значно легше.