Як зробити конфетті.

Конфетті - це маленьке свято, який легко зробити своїми руками. Не соромтеся залучити до процесу всіх домашніх. Особливо дітей, для яких створення конфетті - не тільки захоплююче, але і вельми корисне заняття. Робота з ножицями, папером, дироколом - все це сприятиме розвитку творчих навичок і тренування моторики рук.
Вам знадобиться
  • - ножиці,
  • - кольоровий папір,
  • - дирокол,
  • - фольга,
  • - фантики,
  • - кольорова плівка,
  • - старі глянцеві журнали.
Інструкція
1
Якщо всі матеріали готові, то можна приступати до работе.Для початку наріжте діркопробивачем багато-багато кружечків з різнокольорового паперу.
2
Додайте кружечків з простої білого паперу.
3
Те ж саме виконайте зі сторінками старих глянцевих журналів. Ви здивуєтеся, яка різноманітне конфетті можна отримати в результаті.
4
Візьміть одну велику посудину - коробку, великий пластиковий контейнер або щось подібне. Можна використовувати порожню пластикову пляшку, зрізавши горлечко. Змішайте в цій ємності кольорові кружечки з журнальними. Краса!
5
Мало? Продовжуйте! Тепер візьміть фольгу і фігурний дирокол. Чудово, якщо у вас в будинку знайдеться різнобарвна фольга і хоча б парочка різних діркопробивачів.
6
Ви згадали про стару колекції фантиків? Відмінно! Фантики теж відмінно підійдуть для конфетті! Ріжте!
7
Якщо у вас не знайшлося фігурного діркопробивача - не турбуйтеся, адже є ножиці! Спробуйте нарізати ними невеликі зірочки, ромбики, квадратики з фольги, фантиків і кольорового паперу. Також можна нарізати дуже-дуже тонкі смужки-стрічки різної довжини. Найдовші можна накрутити на олівець, щоб вони згорнулися "баранчиками".
8
Якщо вам стало шкода раптом витрачати фольгу, поройтесь в господарстві - можливо, знайдете обгортку від шоколадки? Упаковка від глазурованого сирка теж піде у справу, після миття, звичайно. До речі, деякі любителі конфетті використовують для вирізання навіть старі фотоплівки.
9
Ну от, ваше ексклюзивне конфетті готово, а в будинку тепер не валяється жодного непотрібного фантика і папірці. Можна святкувати!