Як пронумерувати сторінки в excel. Як пронуміровать сторінки в excel програмно.

В документах Microsoft Excel номери сторінок можна проставити на колонтитулах аркушів. Номери можна побачити тільки після роздруківки або в режимі розмітки. Сторінки за замовчуванням нумеруються, починаючи з одиниці, але номер першої сторінки, як і порядок самої нумерації, можуть бути змінені. Для додавання номерів на сторінки можна скористатися діалоговим вікном "Параметри сторінки», або зробити це в режимі розмітки.
Інструкція
1
Для нумерації в режимі розмітки виберіть лист, який потрібно пронумеровать.1. Перейдіть у вкладку «Вставка», в розділі «Текст» виберіть «Колонтитули» .2. Виберіть на аркуші верхній або нижній колонтитул. Вкажіть, в якому місці колонтитула необхідно проставити нумерацію.3. Перейдіть у вкладку «Конструктор», в розділі «Елементи колонтитулів» виберіть «Номер сторінки», в зазначеному місці з'явиться напис «& [Сторінка]». 4. Для виходу з режиму розмітки перейдіть у вкладку «Вид», в розділі «Уявлення книги» виберіть «Звичайний».
2
Для нумерації за допомогою вікна «Параметри сторінки» виберіть лист, який потрібно пронумеровать.1. Перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки», в розділі «Параметри сторінки» натисніть кнопку поруч з написом «Параметри сторінки» .2. У вікні, перейдіть у вкладку «Колонтитули» і натисніть «Створити верхній колонтитул» або «Створити нижній колонтитул», після чого вкажіть місце, в яке необхідно вставити номер сторінки. У зазначеному місці з'явиться напис «& [Сторінка]».