Як в'язати топи.

Літо, спека, пляж, прекрасна погода! Так і хочеться підкреслити красиві засмаглі плечі своїми нарядами. Двох зайців можна зловити, зв'язавши річний топ гачком. По-перше, краса ваших рук не залишиться непоміченою, а по-друге, ви навчитеся в'язати ексклюзивні речі.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Гачок
  • Журнали з в'язання
  • Інтернет
Інструкція
1
Перед тим, як в'язати топ, потрібно визначитися, яким способом ви будете це робити. Найпростіший спосіб в'язання топа - це в'язання прямокутного полотна одним візерунком, потім з'єднання його в трубу і нав'язування тонких бретелей. Цей спосіб підходить початківцям майстриням. Візерунки для топа можна знайти або в журналах з в'язання, або в мережі інтернет на спеціалізованих форумах і сайтах.
2
Найскладніше - розрахувати петлі для початку, але це робиться за допомогою вив'язування контрольного образца.Для визначення кількості петель в'яжеться контрольний зразок у вигляді квадрата, не менше 10 см. Потім зразок відпарює і вже в готовому зразку вираховується загальна кількість петель для деталей топа.
3
Також топи можна в'язати з окремих мотивів, як квадратних, так і круглих. Квадратні мотиви можна з'єднувати потім, після того, як вони всі будуть пов'язані. Круглі ж мотиви можна приєднувати в процесі в'язки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hxAdf10G9PI
Зверніть увагу
Бавовняні нитки мають властивість сідати після декількох прань, враховуйте це при розрахунку петель.
Корисна порада
Якщо ви в'яжете топ з різних квітів, стежте, щоб нитки були однакової товщини.