Як проставити нумерацію сторінок в word. Як проставляти номери сторінок в ворде.

Якщо документ налічує десятки або сотні сторінок , то для зручності роботи з ним доцільно буде пронумерувати всі сторінок и. Номери сторінок в Microsoft Word 2007 відображаються в її колонтитулах або полях. Їх не можна міняти одночасно з основним текстом сторінок и, для цього необхідно перейти в режим редагування колонтитулів. Номерам сторінок , як і звичайному тексту можна призначити шрифт, формат і розмір.
Інструкція
1
Для вставки номерів на сторінок и документа відкрийте вкладку «Вставка», в розділі «Колонтитули» натисніть на пункт «Номер сторінок и». Виберіть розташування номерів на сторінок е і вид відображення з запропонованої колекції.
2
Додані на сторінок у номера можна відредагувати, наприклад, збільшити їх розмір. Для цього клацніть двічі на колонтитулі однієї з сторінок . В розділі «Колонтитули» натисніть на пункт «Номер сторінок и», потім на «Формат номерів сторінок ». У вікні, можна буде внести необхідні зміни.
3
Дл видалення нумерації з документа в розділі «Колонтитули» виберіть пункт «Номер сторінок и» та натисніть на «Видалити номера сторінок ».
Робота з колонтитулами - найбільш часто використовувана додаткова опція форматування в текстовому документі. Це області верхнього і нижнього полів сторінки , де розташовується інформація про документ: назва, тема, автор, дата, номер сторінки . Детальніше про додавання останнього.
Інструкція
1
У верхній панелі знайдіть вкладку «Вставка», потім групу «Колонтитули». Клацніть по команді «Верхній колонтитул» або «Нижній колонтитул» і виберіть його дизайн. Для додавання тексту натисніть команду «Змінити колонтитул».
2
Додавши текст в колонтитул, переходите до редагування номера сторінки . Натисніть групу «Номер сторінки » і виберіть його положення (вгорі, внизу).
3
Натисніть команду «Формат номерів сторінок». В меню виберіть, якими символами (латинськими або арабськими цифрами, другий системою) буде відображатися номер сторінки . При включенні опції «Включити номер глави» можете вибрати спосіб оформлення назви глави.
4
Якщо ви хочете почати не з першої сторінки документа, а, приміром, з третьої (перша часто служить титульної), в нижній графі поставте галочку поруч з опцією «почати з ...» і в поле введіть номер сторінки документа, яка стане першою.
5
Для збереження налаштувань натисніть "OK".