Як зробити internet explorer браузером за умовчанням. internet explorer не стає браузером за умовчанням.

Рівень можливостей конкуруючих між собою браузерів вирівнявся і дуже цікаво подивитися на практиці, що собою представляє той чи інший з них. Однак не завжди нове виявляється кращим або просто хочеться повернутися до браузера, в якому все звично і знайомо. В ОС Windows браузером по замовчуванням є Internet Explorer - подивимося, як зробити його знову програмою-оглядачем по замовчуванням.
Вам знадобиться
  • Оглядач Internet Explorer
Інструкція
1
Якщо ви ще тільки встановлюєте Internet Explorer, то при своєму першому запуску він видасть повідомлення про те, що не є використовуваним по замовчуванням інтернет-оглядачем. У вікні повідомлення буде і пропозиція визначити його як оглядач з замовчуванням. Крім кнопок для вибору «Так» або «Ні» тут же присутній і чекбокс, визначальний чи варто оглядачеві при кожному своєму запуску здійснювати перевірку, чи вибраний він браузером по замовчуванням. Якщо ви зніміть цю позначку, то Internet Explorer більше не стане показувати це вікно і згодом, щоб зробити його знову оглядачем по замовчуванням, буде потрібно шукати відповідну опцію в налаштуваннях самостійно.
2
Щоб дістатися до кнопки, що робить стандартний оглядач Windows браузером по замовчуванням, вам слід спочатку розкрити в меню розділ «Сервіс» і вибрати в ньому самий нижній пункт - «Властивості оглядача».
3
Цим ви запустите вікно, що містить настройки браузера, розміщені на семи вкладках. Потрібну вам опцію слід шукати на тій із них, яка названа «Програми» - клацніть її курсором миші.
4
Потрібна вам кнопка має напис «Використовувати по замовчуванням», залишилося тільки натиснути її. Тут же ви можете поставити відмітку у опції, що включає перевірку, чи є Internet Explorer браузером за замовчуванням при кожному його запуску.
5
Закрийте вікно властивостей оглядача, натиснувши кнопку «Так».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UTvHJntJ-3o